بازی‌های پاراآسیایی اولویت اول کمیته ملی پارالمپیک است

رئیس کمیته ملی پارالمپیک تاکید دارد که این کمیته با لحاظ کردن بازی‌های پاراآسیایی به عنوان اولویت اول، پیگیر فعالیت هایش در ماه های آینده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، غفور کارگری رئیس جدید کمیته ملی پارالمپیک با برگزاری جلسه ستاد اجرایی بازی های پاراآسیایی هانگژو نخستین جلسه رسمی دوره مدیریت خود را آغاز کرد.

غفور کارگری در این نشست اظهار داشت: اولین جلسه ای که گذاشته ام، مربوط به بازی های پاراآسیایی هانگژو است چون اولویت اول کمیته خواهد بود.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک افزود: همه توان خود را باید بگذاریم تا به آنچه در جلسات جمع بندی می شود، عمل شود. به عبارتی، با اعتقاد، انگیزه و امیدواری کامل، جمع بندی ها را اجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: شخصا به اردوها سر می زنم و از نزدیک مسائل مختلف مرتبط با هانگژو را رصد می کنم. هر آنچه لازم باشد همانجا هم تصمیم گرفته می شود. ستاد بازی ها و جلسات مختلفی هم با فدراسیون ها برگزار خواهیم کرد و موارد مختلف فنی، مالی و ... را بررسی می کنیم.

کارگری توصیه کرد که فضای حاکم بر کمیته، فدراسیون ها و رسانه ها باید هانگژویی شود تا در یک کار جمعی خوب با هدف افتخارآفرینی در بازیها تلاش کنیم.

در این نشست با حضور رئیس کمیته، سرپرست دبیر اجرایی کمیته به اتفاق مدیران بین الملل، فنی، روابط عمومی، پشتیبانی، مالی، حراست و اطلاعات و آمار، گزارش هایی از حوزه های مسئولیت خود ارائه دادند و برنامه های پیش رو بررسی شد.

کد خبر 5658754

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha