حجت الاسلام والمسلمين علي اكبر ناطق نوري مشاور مقام معظم رهبري ادامه تحصن را مقابله با دستورات رهبري دانست و گفت: ايشان فرمودند با بن بست مواجه نيستيم، سازوكار خود را داريم و بر اساس آن پيش مي رويم.

وي امروز درحاشيه همايش ائمه جماعات تهران در جمع خبرنگاران درباره امكان برخورد با برخي از نمايندگان متحصن افزود: اين مساله را نشنيده ام و اطلاعي از آن ندارم. 
ناطق نوري در پاسخ به سوال خبرنگاري كه پرسيد چند درصد داوطلبان تاييد صلاحيت خواهند شد، گفت: چون اظهارنظر درباره تعداد كساني كه تاييد صلاحيت خواهند شد، علمي نيست، مطلبي در اين باره نمي گويم.
وي درباره ماموريت وزارت اطلاعات براي بررسي حوزه هاي انتخابيه كه گفته مي شود امكان رقابت در آنها نيست، خاطرنشان كرد: معاونتي از وزارت اطلاعات زيرنظر وزير اطلاعات مسايل را بررسي مي كند زيرا پرونده را مي داند و از استانها خبر دارد و اطلاعات آنها را در اختيار شوراي نگهبان قرارمي دهد. شوراي نگهبان هم در چارچوب قانون تجديدنظر مي كند كه اگر امكان داشته باشد، برخي ديگر به عرصه انتخابات بپيوندند.
رئيس دفتر بازرسي ويژه مقام معظم رهبري در ادامه خاطرنشان كرد: ليست افراد تجديدنظر شده امروز يا فردا منتشر خواهد شد.
وي تاكيد كرد: وزارت اطلاعات از طرف دولت اقدام مي كند. براي اينكه هماهنگي در رسيدگي به اين موضوع شود مقام معظم نظر دادند كه اين افراد رفته و كمك كرده و اطلاعات خود را در اختيار شوراي نگهبان بگذارند تا شورا بتواند اقدام موثر داشته باشد.

کد خبر 57342

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha