صدها تن از نمازگزاران در پايان خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تهران با حضور در خيابانهاي اطراف دانشگاه تهران در حمايت از بيانات مقام معظم رهبري راهپيمايي كردند.

به گزارش خبرگزاري مهر، در پايان نماز جمعه اين هفته تهران صدها نفر از نماز گزاران در دفاع از بيانات مقام معظم رهبري راهپيمايي را از مسير درب شرقي دانشگاه تهران تا ميدان فلسطين انجام دادند و بيانيه اي را نيز در همين راستا قرائت كردند كه بدين شرح است:
امسال در شرايطي بيست و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب را برگزار مي‌ كنيم كه ملت بيست و چهارمين انتخابات سال‌هاي پس از پيروزي انقلاب را براي تعيين نمايندگان هفتمين دوره مجلس شوراي اسلامي به صحنه خواهند آمد. اين در حالي است كه دشمنان پس از ناكامي‌هاي مكرر گذشته، با به‌ كارگيري پيشرفته‌ ترين ابزارهاي تبليغي و رسانه ‌هاي وابسته با كمك ايادي داخلي بر اساس يك عمليات رواني حساب شده از يك سو و سعي در بي‌ تفاوتي مردم براي حضور در انتخابات مجلس از سوي ديگر سعي در جلوگيري از برگزار شدن انتخابات و يا حداقل تاخير در انجام انتخابات نموده‌ اند.
اين بيانيه  مي افزايد: برخي از نمايندگان فعلي مجلس و مجريان برگزاري انتخابات تحت تاثير نفوذي ‌هاي دشمن با طرح و اعلام استعفا، با توطئه‌ دشمن همسويي كرده ‌اند.
 اين بيانيه همچنين با حمايت از بيانات اخير مقام معظم رهبري تاكيددارد كه ايشان با دخالت به ‌موقع و طي بياناتي حكيمانه در تاييد بر برگزاري قطعي و حتمي انتخابات در يكم اسفند، توطئه‌ دشمن را در هم شكسته و از اجازه‌ شكل‌ گيري هرگونه بن ‌بست در نظام اسلامي جلوگيري كردند، لكن در بخش ديگري از اين سخنراني بغض هاي بسياري در سينه ها شكست و ديده هاي ملت گريان شد و ما راهپيمايان بر آن شديم تا فرياد زنيم رهبرا، تو نايب امام زمان، مولا و سرور مايي، تو ولي امر مسلمين و اولي بر جان و مال مايي، تو اميد مستضعفان ، خار چشم دشمنان، زبان گويا و برنده اسلام ، فرمانده كل قوايي و ما همگي سرباز، مقلد و مريد شما.
اين بيانيه اضافه مي كند كه ما راهپيمايي‌كنندگان پيام بلند رهبر معظم انقلاب براي حضور در صحنه‌ انتخابات و راهپيمايي 22 بهمن را شنيديم و ضمن حمايت كامل از آن معتقديم:
1- ولايت و رهبري تبلور حاكميت الهي، مظهر وحدت جامعه اسلامي و نمودار مشروعيت نظام، سنگر مستحكم و جدايي‌ناپذير دين از سياست و فصل‌الخطاب و حل‌ كننده مشاجرات و مناقشات و جلوگيري ‌كننده از رسيدن كشور به بن ‌بست است. لذا هرگونه ايستادگي و مسامحه مقابل تدابير معظم‌ له، زوال و نابودي جامعه را به دنبال خواهد آورد.
2- ما انتخابات را مظهر آزادي، اراده ملت و تعيين‌ كننده مجلس و دولت دانسته و اجازه نمي‌دهيم هيچ ‌كس آن را به بازي گيرد. لذا هركس جلوي انتخابات بايستد و آن را به تاخير اندازد محكوم است و قوه‌ قضاييه بايد به حساب او برسد.
3- از آن‌ جا كه استراتژي دشمن جلوگيري از انجام انتخابات و تاكتيك ‌اش تاخير در اجراي انتخابات است ما مي‌خواهيم انتخابات بدون حتي يك روز تاخير در روز يكم اسفند برگزار شود.
4- از آن ‌جا كه برگزاري انتخابات حق ملت است هيچ‌ كس نمي‌تواند به علت مخالفت در روش يا ارايه هرگونه تفسيري، با توسل به استعفا و يا هر شكل ديگري، اجراي آن را به تاخير اندازد. از اين رو مي‌خواهيم تا به وظايف قانوني خود عمل كنند. بديهي است در صورت بي‌توجهي به اوامر مقام معظم رهبري، قانونا و شرعا محكوم ‌اند. لذا قوه‌ قضاييه موظف به رسيدگي است.

کد خبر 57508

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =