سازمان بسيج دانشجويي كشور در بيانيه اي با حمايت از بيانات رهبر معظم انقلاب پيرامون انتخابات تاكيد كرد: رهنمودهاي حكيمانه مقام معظم رهبري فصل الخطاب منازعات سياسي است و همه متوليان انتخابات ملزم به حركت در راستاي خطوط روشن تبيين شده از سوي ايشان هستند.

به گزارش خبرگزاري "مهر" سازمان بسيج دانشجويي كشور ضمن حمايت قاطع از بيانات صريح و روشنگرانه مقام معظم رهبري اعلام كرد: همه مسوولان و دست اندركاران انتخابات ملزم به اجراي رهنمودهاي روشن و صريح رهبر معظم انقلاب هستند و هيچ كس حق تخطي از آن را ندارد و دستگاه قضايي ملزم به برخورد با قانون شكنان و متخلفان است چرا كه بر اساس رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب ، انتخابات بدون حتي يك روز تاخير بايد در روز اول اسفند برگزار شود.
اين بيانيه مي افزايد: قانون بايد در همه حال و تحت هرشرايطي از سوي مجريان و ناظران رعايت شود و "گذر از قانون" و يا "استفاده ابزاري از قانون" از سوي هيچ كس پذيرفتني نيست. بي شك اگر همه به قانون تن دهيم هيچ اختلافي بوجود نخواهد آمد.
سازمان بسيج دانشجويي كشور در عين حال از تمام مسوولان، دستگاه ها ، احزاب و تشكلهاي سياسي خواسته است با فراهم كردن زمينه مشاركت پرشور و گسترده مردم در انتخابات؛ بار ديگر دشمنان و معاندان انقلاب اسلامي و پادوهاي داخلي آنها را در روز اول اسفند "مقهور حضور مقتدرانه ملت" كنند.
در اين بيانيه همچنين آمده است : مشاركت هوشمندانه و آگاهانه مردم در انتخابات  و حضور پرشور در پاي صندوقهاي راي تمامي ترفندها و نقشه هاي دشمنان را نقش بر آب خواهد كرد و آنها را در رسيدن به اهداف خود ناكام خواهد گذاشت. مردم بايد در انتخاب " نمايندگان اصلح" دقت كنند تاهم افراد خدمتگزار و متعهد به مجلس راه يابند و هم از نفوذ "عوامل رخنه"  به يكي از مهمترين مراكز تصميم گير كشور جلوگيري شود.
بسيج دانشجويي دانشگاههاي سراسر كشور ضمن گراميداشت بيست و پنجمين سالگرد انقلاب اسلامي و دعوت از مردم براي شركت پرشور و گسترده در راهپيمايي 22 بهمن اعلام داشته است دانشجويان بسيجي همگام با مردم در روز اول اسفند ماه به طور فعال و آگاهانه در انتخابات شركت كرده و "نه" تاريخي خود را به دشمنان اسلام و انقلاب و عوامل داخلي آنها اعلام خواهند كرد.

کد خبر 57577

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =