و اينك خطاب به ملت بسيار عزيز

سخنان و پيام هاي حضرت امام (ره) هنوز كه هنوز است ، براي اهل راستي و صداقت و حقيقت راه گشاست . چنان كه گوئي امروزمان را ديده و از فرداي ما نيز آگاه بوده است . از جمله اين سخنان ، پيام ايشان در 22 بهمن سال 1363 است .

5 - با تشكر فراوان از ملت بسيار عزيز كه در سالهاي طولاني قبل از انقلاب و در حال پرهيجان انقلاب و پس از پيروزي تا امروز با همة فداكاري ها و جانبازي ها و سختي ها و فشارها در صحنه حاضر و از اسلام بزرگ و ميهن عزيز دفاع نموده و در جبهه ها و پشت جبهه ها چون سدي آهنين ايستاده اند تقاضا دارم كه بسيار بيدار و هوشيار و مراقب باشند كه در اين صفوف فشردة الهي شياطين رخنه نكنند و تخم نفاق و اختلاف نيفشانند كه اين دست پروردگان غرب و شرق و اين وارثان رژيم ستمشاهي و اين محروم شدگان از دسترنج ملت و ذخاير كشور در كمينند و در صدد اختلاف افكني و با قلم و زبان خود از هيچ افترا و تهمت در راه شكست جمهوري اسلامي و رسيدن به مطامع كثيف خويش فروگذار نمي كنند و با شايعه افكني ها و دغلبازي ها و دروغ پردازي ها مي خواهند در وحدت شما كه وحدت الهي است خلل ايجاد كنند و از ساده دلي بعضي ها استفاده كنند .

هان ! اي ملت عزيز ، كه پرچم پرافتخار اسلام را به اهتزاز درآورده و سكوت مظلومان را در مقابل ستمگران و قلدران شكسته و متحول به فرياد و پرخاش كرديد و نداي « الله اكبر» اسلام را با امواج فرستندگان غيبي به اقصي بلاد جهان رسانديد ، بهوش باشيد و به عهد خود به پيشگاه مقدس خداوند پابرجا باشيد كه شكست اسلام خداي نكرده در ايران دفن معنويات و احكام مقدس اسلام است .

بهوش باشيد كه موريانه هاي موذي ، اين ايادي استكبار جهاني در صدد رخنه كردن در صفوف شما هستند . دستهاي وحدت را به هم دهيد و بازو به بازوي هم يكدل و يك جهت اين هدية الهي را ، كه پس از قرون متمادي به شما عطا فرموده قدرداني و حفظ كنيد . . .

صحيفه نور / جلد 19 / صفحة 160

کد خبر 58374

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =