نظام علمی کاربردی پل ارتباطی آموزش عالی و اشتغال است

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : هر چند عده ای هیچ گونه اعتقادی به گره خوردن آموزش عالی با بحث اشتغال ندارند اما نظام علمی کاربردی آمده است تا این پیوند را برقرار کند.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسین بلندی امروز در بازدید از غرفه خبرگزاری مهر با بیان این مطلب افزود : دنیای پیشرفته، موفقیت های خود را مرهون ایجاد زیرساخت هاست و زیرساخت ها را مرهون آموزش علمی کاربردی می بینند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه ایران باید مسائل خود را به دست خود حل کند، خاطرنشان کرد : رسانه ها نیز نه تنها مسائل درون دانشگاه جامع علمی کاربردی را به بیرون منعکس می کنند، بلکه انتظار می رود تا به نظام علمی کاربردی کمک کنند که این باور در جامعه نهادینه شود که آموزش علمی کاربردی نگاه ویژه به حل مشکلات جامعه دارد.

وی در مورد خبرگزاری مهر نیز گفت : خبرگزاری مهر رسانه خوبی است و تلاش می کند تا اطلاعات درونی را به بیرون منتقل کند. خبرگزاری مهر بسیار کنکاش می کند و تیزبینی خاصی در آن وجود وجود دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه "مهر" باید مهرورزی خود را به اثبات برساند، گفت : خبرگزاری مهر یک خبرگزاری صادق و پر تلاش است.

کد خبر 585600

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =