رانندگان تاكسي  بيمه مي شوند

طرح بيمه رانندگان تاكسي در كميسيون هاي عمران و اجتماعي مجلس در حال بحث و كارشناسي است كه در صورت تصويب براي تصميم گيري نهايي به صحن علني مجلس راه مي يابد .

مدير عامل سازمان تاكسيراني در گفتگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر با بيان اين مطلب گفت :  از بدو تشكيل سازمان تاكسيراني تلاشهاي بسياري در خصوص بيمه  رانندگان تاكسي صورت گرفت اما متاسفانه هنوز هم عليرغم گذشت سالها اين قشر بيمه خويش فرما بوده و از كوچكترين مزاياي بيمه خدمات درماني و بازنشستگي برخوردار نيستند و به همين دليل تلاش مي كنيم تا رانندگان تاكسي نيز از بيمه همگاني خدمات درماني تامين اجتماعي  بهره مند شوند . 

سيد جمال هاشمي عرب افزود :  مساله بيمه كردن رانندگان تاكسي 6 ماه است كه در كميسيون هاي مختلف مجلس  و تشكل هاي ذي ربط در حال بحث و نامه نگاري است  و از آنجا كه اين قضيه بار مالي سنگيني را به دولت تحميل مي كند ، مسلما مقاومتهايي در اين راه وجود دارد كه تلاش مي كنيم تا اين مخالفتها را از ميان برداريم .

 وي با بيان اينكه با  تصويب اين طرح بسياري از مشكلات رانندگان تاكسي برطرف خواهد شد، اظهار داشت :   اين طرح  تمام خصوصيات بيمه كامل  را دارد كه  بيمه خدمات درماني و بازنشستگي تنها بخشي از مزاياي آن خواهد بود .

 هاشمي عرب افزود : از آنجا كه اين طرح هنوز در حال بحث و كارشناسي است نمي توان  زمان قطعي براي تصويب آن مشخص  نمود و به دليل برگزاري انتخابات  پيش بيني مي شود كه تصميم گيري در خصوص اين طرح به سال آينده موكول شود .  

کد خبر 58718

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha