ملت با حضور خود در انتخابات ،  نفي هرگونه دخالت بيگانگان را اثبات خواهند كرد

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: مردم مانند 22 بهمن ، سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور در پاي صندوق هاي راي نفي هر گونه دخالت بيگانگان در امور داخلي كشور را اثبات خواهند كرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر امير دريابان علي شمخاني در حاشيه مراسم افتتاحيه سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پليسي ، ايمني و امنيتي با بيان اين مطلب افزود: راهپيمايي 22 بهمن انعكاس دهنده واقعيت هاي زيادي از جمله عمق دين باوري مردم ايران بود كه اين امراز بصيرت و توان بالاي اثباتي و ايجابي مردم  در مقايسه  تطبيقي  وضعيت ايران امروز نسبت به ايران گذشته و رشد بينش سياسي مردم ناشي مي شود.

وي با اشاره به قدرت بالاي ملت ايران در دشمن شناسي اظهار داشت: بر اساس يك تحقيق دشمنان بيش از چهار هزار و 500 دقيقه در راديوها و تلويزيون هاي مختلف  عليه انقلاب اسلاممي تبليغات كردند ولي اين حجم از تبليغات عليه نظام قدرت دشمن شناسي مردم را نيز بالا برده است.

وي تصريح كرد: بصيرت سياسي، دين باوري و دشمن شناسي مردم موجب شد كه برخلاف توقع دشمنان و دقيقا منطبق بر توقع ما هيچ نگراني در مورد حضور مردم در روز 22 بهمن نداشتيم و نخواهيم داشت.

به گفته وي در هيچ مقطعي از تاريخ ايران چنين حادثه اي روي نمي دهد  كه مردم انقلاب  خود را كنار بگذارند  و اين مسئله را با حضور  در راهپيمايي سالگرد پيروزي انقلاب نيز اثبات كردند.

وي همچنين در تشريح انتخابات آينده و حضور مردم در پاي صندوق هاي راي گفت:انتخابات يكم اسفندماه از دو زاويه قابل بررسي است  يكي اينكه دولت با اتخاذ موضع و سنگر كارآمد يك انتخابات سالم و شفاف برگزار كند و ديگري حضور جدي مردم در اين دوره از انتخابات مجلس شوراي اسلامي است.

وي اضافه كرد: مردم با توجه به گوناگوني سلايق ، تجارب كسب كرده از مجالس شش گانه قبلي و محلي و منطقه اي شدن رقابت ها  در نبود  رقابت هاي حزبي، انگيزه كافي براي حضور در انتخابات مجلس هفتم را دارند.

شمخاني با بيان اينكه مردم ايران به مانند روز 22 بهمن حضور جدي در پاي صندوق هاي راي خواهند داشت خاطرنشان كرد: مردم ايران حساسيت خود را نسبت به آينده انقلاب ثابت خواهند كرد.

به گفته وي با توجه به چالش هاي پيش رو در زمينه سياست هاي داخلي و خارجي و مسايل اقتصادي مجلس هفتم  متشكل از نمايندگاني با تفكرات  معتدل و عقلايي داراي باورهاي ديني و ملي خواهد بود و به طور قطع به نهادي مدافع هويت ديني  و مليت ايراني مردم تبديل مي شود.

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در ادامه بااشاره به اينكه در روز يكم اسفند ماه نمايش ديگري از قدرت ملت را شاهد خواهيم بود،  تصريح كرد: امروزه غربي ها با زمينه سازي هاي منفي به دنبال اين هستند كه حضور مردم را در تظاهرات 22 بهمن يا انتخابات آينده كم بنمايانند ولي مردم ايران هرگز از تصميم خود يعني حمايت از انقلاب اسلامي بر نمي گردند.

وي در خاتمه اظهار داشت: مجلس مهمترين عنصر تصميم گيرنده  جهت اعمال برنامه هاي اساسي در اداره كشور و يكي از اركان اساسي مشاركت  مردم در سرنوشت شان به شمار مي آيد لذا مردم بايد با حضور پرشور خود اين مشاركت را به اثبات برسانند.  

  

 

کد خبر 58808

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha