اكبر اعلمي نماينده تبريز در مجلس ششم با اشاره به تهديدات و اقدامات تخريبي كه در ايام تبليغات انتخاباتي عليه وي صورت گرفته است، گفت: عليرغم گزارشات پي در پي به نظر مي رسد مسئولان سياسي استان كه علاقمند به برگزاري اين انتخابات نيستند، نسبت به اين وقايع بي تفاوتند.

اعلمي در گفتگو با خبرنگار پارلماني مهر، با بيان برخي اقدامات تخريبي كه عليه وي در تبريز رخ داده است، گفت: در ادامه تهديدات و اقدامات تخريبي كه درايام مجلس ششم و ماهها قبل از انتخابات مجلس هفتم عليه من شكل گرفته بود، در روزهاي گذشته و ايام تبليغات انتخاباتي بارها پوسترهاي تبليغاتي و ستاد اينجانب مورد تعرض واقع شده است.
وي افزود: آشوب طلبان ديشب داربست فلزي پلاكارد ستاد مركزي تبليغات انتخاباتي من در تبريز را هم واژگون كرده اند.
اعلمي با بيان اينكه كليه كساني كه در چهارسال گذشته به نحوي در معرض تيغ نظارتي اش به عنوان نماينده مردم واقع شده اند و يا با حضور وي منافعشان به خطر افتاده است، مي توانند انگيزه اين اقدامات تخريبي را داشته باشند، گفت: اينكه از ميان 140 كانديداي انتخابات هفتم در تبريز، اين گروه آشوب طلب و قانون گريز فقط پوسترها و عكسهاي اينجانب را در سطح شهر پاره كنند، نشانه يك اقدام حساب شده است.
وي ادامه داد: عليرغم تبليغاتي كه از سوي برخي هواداران بصورت داوطلبانه انجام شده است با گذشت تنها دو روز از تبليغات هيچ پوستري از من در شهر باقي نمانده است.
اعلمي بابيان اينكه حضور بنده در انتخابات هفتم مجلس در تبريز باعث افزايش شور و نشاط انتخاباتي و نارضايتي برخي شده است، گفت: همين گروه در شهر شايع كرده اند كه اعلمي از حضور در انتخابات منصرف شده است.
وي درخصوص اينكه آيا اين افراد شناسايي شده اند و يا اقدامي از سوي مسئولان ذيربط در اين خصوص انجام شده است، گفت: روز گذشته خودرويي كه متعلق به اين افراد بوده است شناسايي شده است و ما شماره اين اتومبيل را به مسئولان اعلام كرده ايم ولي متاسفانه در طول اين مدت هيچكدام از مراجع قانوني به وظيفه خود عمل نكردند. اين درحاليست كه اين اقدامات غيرقانوني بارها به آنها گزارش داده شده است. به گفته وي به نظر مي رسد مسئولان سياسي علاقمند به برگزاري انتخابات نيستند وهيچ نظارتي بر روند تبليغات انتخاباتي ندارند.
گفتني است در شهرستان تبريز 140 نفر كانديدا هستند كه از اين تعداد 6 نفر به مجلس شوراي اسلامي خواهند رفت.

کد خبر 58821

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha