ارتقاي امنيت در جامعه مستلزم تجهيز پليس به امكانات روز است

فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد: حادثه شهر بابك نشان داد كه تجهيز پليس به امكانات و ادوات روز و مورد نياز موجب ارتقاي امنيت جامعه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر ، سردار پاسدار محمد باقر قاليباف در حاشيه مراسم بازديد از سومين نمايشگاه بين المللي لوازم و تجهيزات پليسي، ايمني و امنيتي با بيان اين مطلب افزود: برگزاري سومين دوره نمايشگاه بين المللي لوازم و تجهيزات پليسي ايمني و امنيتي زمينه را براي تجهيز نيروي انتظامي به تجهيزات و امكانات بهتر و مناسب و ايجاد فضاي رقابتي فراهم خواهد كرد.

وي اضافه كرد: در دومين دوره از نمايشگاه ايپاس فقط 57 شركت داخلي و خارجي تجهيزات و لوازم خود را به نمايش گذاشتند ولي در اين دوره 216 شركت داخلي و خارجي با هم رقابت مي كنند و پليس ايران نيز در طول اين نمايشگاه از طريق كارشناسان خود اقدام به خريداري تجهيزات مورد نيازش خواهد كرد.

فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينكه پليس ايران با وضعيت مطلوب از نظر تجهيزات و امكانات فاصله زيادي دارد خاطر نشان كرد: حوادث مختلف و شهر بابك نشان داد كه تجهيز پليس ضمن كاهش خطرات ورشد قابليت هاي پليس در ماموريت ها موجب ارتقاي امنيت جامعه مي شود.

به گفته سردار قاليباف نيروي انتظامي در طول سه سال گذشته يا حمايت دولت و از طريق وزارت دفاع  در حوزه تجهيزات نرم افزاري و سخت افزاري نسبت به گذشته وضعيت بهتري پيدا كرده است و مردم نيز به وضوح نوسازي صورت گرفته در اين نيرو را  در سطح شهر مشاهده مي كنند. 

کد خبر 58823

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha