يك كانديداي ائتلاف آبادگران گفت : ما اساسا تقسيم‌بندي چپ و راست را قبول نداريم و اين يك نوع تقسيم‌بندي وارداتي است كه با فرهنگ ما سازگار نيست.

به گزارش خبرنگار" مهر" ، حسين فدايي ازكانديداهاي ائتلاف آباد گران ايران اسلامي درنشست خبري اين ائتلاف افزود:  بسياري اشتباه كرده‌اند و مي‌خواهند اشتباه خود را به ما القاء كنند كه به صورت جناحي بينديشيم و ما در ليست خود سعي كرده‌ايم كه افراد مردمي را انتخاب كنيم كه داراي مرام ساده‌ زيستي باشند.
وي با تاكيد بر اينكه حركت ائتلاف آباد گران حركتي عمومي براي پاسخگويي به مطالبات مردم است گفت : هدف ما اين بود ليستي ارائه كنيم كه مورد قبول همه جريانات انقلابي باشد .
فدايي افزود : بر اساس مطالعات ما، مطالبات اصلي مردم حل مشكلات اقتصادي است و ما به دنبال انسان‌هايي بوديم كه داراي روحيه تحول ‌خواهي و خدمت‌گذاري به مردم هستند و از اين افراد براي شركت در ليست خود دعوت كرديم و افراد خاص جناحي را در ليست خود قرار نداديم.
وي در پاسخ به اين سوال كه چرا چهره هاي شاخص چنداني در ليست آبادگران مشاهده نمي شوند گفت : در ليست آبادگران ابتدا حدود 700 نفر مورد مطالعه قرار گرفتند و حتي با كروبي نيز مذاكره كرديم و افرادي كه با شرايط ما سازگاري داشتند در ليست خود قرار داديم ، ممكن است فردي از ديدگاه شما داراي نمره 20 و همان فرد در ديدگاه من نمره 15داشته باشد و نمي‌توان افراد را از روي ظاهر مورد ارزيابي قرار داد.
فدايي با اشاره به اينكه ميزان مشاركت ملتها در انتخاتبات درعرف بين الملل حدود 25 تا 30 درصد است، گفت : قطعا در كشور ما مردم بيشتر مشاركت مي‌كنند و ميانگين مشاركت در گذشته بيش از اين بوده است وتمام مسوولان اجرايي و قانوني نيز دوست دارند كه مردم مشاركت گسترده‌اي در انتخابات داشته باشند.

 

 

 

کد خبر 58955

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha