چفیه بر گردن اعضای شورای شهر

جلسه پنجاه و هفتم شورای شهر که امروز برگزار شد تحت تاثیر هفته بسیج قرار داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران همانند بیشتر جلسات شورا با حاشیه‌هایی همراه بود که مرور آنها خالی از لطف نیست.

- در جلسه امروز شورا، مسئول بسیج شهرداری تهران تعدادی چفیه را بین اعضای شورا، خبرنگاران وحضار توزیع کرد که در نوع خود اقدام جالبی بود. بدین ترتیب همه اعضای شورا ومسئولین شهرداری و دیگر حضار چفیه های توزیع شده را بر گردن داشتند و این در حالی بود که مرتض طلایی ، فرمانده سابق نیروی انتظامی استان تهران با لباس نظامی در جلسه حضور داشت.

- حسن بیادی ، نایب رئیس شورای هم در ابتدا با کت و شلوار در جلسه حاضر شده بود و پس از مدتی لباس خود را عوض کرد و لباس بسیجی با رنگ خاکی به تن کرد.

در جلسه امروز شورای شهر تهران ، همچنین اعضای شورای شهر قائمشهر نیز حضور داشتند و در پایان جلسه با داشتن چفیه بر گردن و با حضور رئیس شورای شهر تهران عکس یادگاری گرفتند.

به محض پایان یافتن جلسه تعداد زیادی از شهروندان به  صحن علنی وارد شدند و مشکلات خود را با برخی اعضای شورا از نزدیک در میان گذاشتند که دراین بین پروین احمدی نژاد تا حدود 40 دقیقه پس از پایان جلسه در حال شنیدن صبحت های یکی از شهروندان بود.

همچنین در جلسه امروز شورای شهر و در جریان بررسی طرح قانونمند کردن فعالیت موسسات نشر، شرکتهای پخش کتاب و کتابفروشی ها در کاربری های مسکونی، خسرو  دانشجو سخنگوی شورای شهر خطاب به مسجد جامعی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا و ارائه دهنده طرح مذکور گفت:  بنده به عنوان شاگرد آقای مسجد جامعی و کوچک ایشان به وی جسارت نمی کنم، اما جسارتا می گویم که تنها یک عضو شورا  دغدغه فرهنگ را ندارد و همه ما دغدغه فرهنگ را داریم.

همچین علی رغم تاکید رئیس شورای شهر تهران در جلسه علنی گذشته مبنی بر شروع شدن به موقع جلسات و حضور به موقع اعضا در جلسه، جلسه امروز با حدود 40 دقیقه تاخیر آغاز شد، ضمن آنکه حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و هادی ساعی عضو تیم ملی تکواندو ایران غایبان جلسه بودند و همچنین حمزه شکیب در اواسط جلسه، شورا را ترک کرد.

و به گزارش خبرنگار مهر جلسه امروز شورا هم مانند اکثر جلسات پیش، به محض رسیدن به زمان اذان تعطیل شد.

کد خبر 594423

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =