ائتلاف آبادگران ايران اسلامي در پي شركت گسترده مردم در انتخابات هفتمين دوره مجلس شوراي اسلامي با صدور بيانيه اي از حضور گسترده مردم تقدير كرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، بيانيه ائتلاف آبادگران ايران اسلامي به اين شرح است:
ملت شرافتمند و هوشيار ايران:
خداي را سپاس مي گوييم كه شما مردم سرافراز ايران اسلامي باز هم با بصيرت و هوشياري سكان سرنوشت خويش را در دستان پرتوان خود فشرديد و دل تمام وطن دوستان و اسلام خواهان را شاد كرده و بيگانگان مداخله گر و دشمنان را با ياس و نااميدي روبرو نموديد.

ما كلمات و عباراتي كه بتواند در خور سپاسگزاري از اين وفاداري شما به دين و ميهن باشد پيدا نمي كنيم، حقا كه مردم شرافتمند ايران شايسته بهترين سپاس ها است.
وظيفه مي دانيم مراتب سپاس خويش را به محضر رهبر معظم انقلاب، مراجع تقليد و علماء آگاه، دانشگاهيان و ساير اقشار اجتماع مخصوصا به جواناني كه براي اولين بار در انتخابات شركت كرده اند، تقديم كنيم.

زحمات گروههاي سياسي كه باحضور خويش بر گرمي و رونق انتخابات آزاد و رقابتي مجلس هفتم افزودند و تلاش دست اندركاران هياتهاي اجرايي و نظارت در صيانت از راي مردم و اهتمام وزارت محترم كشور و شوراي محترم نگهبان كه بار اصلي اين امر ملي و ديني بسيار مهم را بر دوش دارند در خور قدرداني است.

در پايان بيانيه ائتلاف آبادگران ايران اسلامي آمده است: ما تلاشهاي رسانه ها، صداوسيما، خبرگزاري ها و مطبوعات، همچنين نيروهاي انتظامي را در برگزاري اين انتخابات ارج مي نهيم و تشكر خويش را به حضور همه آنها تقديم مي كنيم، اگر چه پايان انتخابات پايان رقابت ها است ولي آغازي است بر تفاهم و همكاري همه منتخبان ملت هوشيار تا خدمات صادقانه و راهگشاي خود را به مردم سربلند و آگاه ايران تقديم كنند، سپاس عملي كساني كه انتخاب مي شوند، جز اين نيست كه تمامي همت خويش را در اين راه به كار گيرند تا نزد خدا و خلق سربلند باشند.

                                                                                               با آرزوي سربلندي ملت ايران اسلامي 
                                                                                               ستاد انتخاباتي ائتلاف آبادگران اسلامي

کد خبر 60549

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =