همه انتقادات سازنده را با كمال ميل قبول مي كنم اما متاسفانه برخي انتقادات اصلا سازنده و صادقانه نيست.

سيد مهدي رحمتي دروازبان تيم فوتبال اميد كشورمان در ديدار با مالزي درگفت و گو با خبرنگار "مهر" ضمن بيان اين مطلب افزود: در ديدار با مالزي من تنها يك اشتباه داشتم كه آنهم تبديل به گل نشد اما انتقاداتي عليه من انجام دادند كه به هيچ وجه صادقانه و سازنده نبود. واقعا نمي دانم هدف اين عده از بيان چنين انتقاداتي چه بود آنها ازمواردي ياد كرده بودند كه هيچ ارتباطي به بازي با مالزي نداشت.
دروازبان تيم اميد كشورمان در ادامه به ديدار اين تيم مقابل مالزي اشاره كرد و گفت : همه بازيكنان ما تلاش كردند تا در اين ديدار به پيروزي برسند. شرايط آب و هوايي و زمين مسابقه به گونه اي بود كه كار را براي بازيكنان ما مشكل كرده بود ، اما آنها با همت و دوندگي زياد همه اين مشكلات را برطرف كردند وبه سه امتياز رسيدند. زميني كه ما در آن بازي كرديم يك زمين ماسه اي بود كه قبل از شروع ديدار آن را آب دادند و در طول بازي مقابل دروازه ها گل آلود بود.
سيد مهدي رحمتي در مورد عملكرد خودش گفت : هر چند در اين ديدار روز سختي را پيش رو نداشتم اما فكر مي كنم تنها بر روي يك صحنه مرتكب اشتباه شدم كه شكر خدا آن صحنه هم تبديل به گل نشد و توپ مهاجم حريف بعد از مشت ناقص من از بالاي دروازه به اوت رفت.
وي افزود: در مقابل، بازيكنان تيم مالزي كه در زمين خودشان بازي مي كردند مدام به خشونت روي مي آوردند وبارها بازيكنان ما را با خطا متوقف كردند. داور هم تا حدودي با آنها بود و سعي مي كرد از خطاهاي متعدد آنها چشم پوشي كند.
رحمتي درپايان ابراز اميدواري كرد كه تيم اميد كشورمان بتواند در دومين ديدارخود مقابل تيم اميد كره جنوبي هم به پيروزي برسد و گام مهمي در راه رسيدن به المپيك آتن بردارد.

کد خبر 63491

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha