امروز چشم جهانیان به انتخابات ایران است

زنجان - خبرگزاری مهر: استاندار زنجان گفت: امروز چشم جهانیان به انتخابات ایران است و حضور حداکثری ملت ایران در این عرصه همانند گذشته اهداف شوم بدخواهان نظام را نقش برآب خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در زنجان، قوام نوذری صبح امروز هنگام انداختن رای خود به صندوق شماره 27 در آموزشکده غدیر شهر زنجان در گفتگو با خبرنگاران با تاکید براین که ایران اسلامی امروز در شرایط حساسی قرار دارد افزود: با توجه به پیروزی های کشور در بخشهای مختلف دشمنان نظام به انتخابات ایران چشم دوخته اند و مردم با حضور حداکثری و آگاهانه خود نقشه های شوم آنان را خنثی خواهد نمود.

 وی ادامه داد: استان زنجان در حال حاضر با تمهیدات اندیشیده شد توسط دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات آماده برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه است.

استاندار زنجان افزود: ملت ایران امروز با حضور خود در پای صندوقهای رای نشان خواهند داد هرگز تهدید و تحریمهای دشمنان نخواهد توانست گامهای ملت ایران برای حضور در صحنه ها سست کند.

 نوذری افزود: ملت ایران در 29 سال گذشته علیرغم تلاشهایی دشمنان این نظام و انقلاب نشان داده اند که اجازه نخواهند داد دشمنان به خواسته های خود برسند.

نوذری همچنین از رقابت 68 نفر برای انتخابات مجلس هشتم در سطح این استان خبرداد افزود: از تعداد 75 نفر داواطلب تائید صلاحیت شده هفت نفر در از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف دادند.

نوذری ادامه داد: از داوطلبان حاضر در صحنه انتخابات چهار نفر زن و 64 نفر مرد می باشند.

وی یادآورشد: در حوزه انتخابیه زنجان وطارم 29 نفر، ابهر و خرمدره 12 نفر ،خدابنده 13 نفر و 14 نفر در انتخابات مجلس هشتم به رقابت خواهند پرداخت.

 نوذری افزود: کل شعب اخذ رای در استان زنجان675 می باشد که از این تعداد 381 شعبه روستایی و 294 شعبه شهری است.

از استان یک میلیون نفری زنجان 5 نفر نماینده وارد مجلس هشتم خواهند شد که از این تعداد دونفر از حوزه انتخابیه زنجان وطارم و حوزهای انتخابیه ابهر وخرمره، ماهنشان وایجرورد و خدابنده هرکدام یک نفر نماینده خواهند داشت.

کد خبر 654223

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =