فدراسیون دوومیدانی سوریه به مربی اختصاصی احسان مهاجر شجاعی دونده المپیکی ایران برای حضور تمام وقت در کشورمان اجازه نداد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از کش و قوسهای فراوان بین فدراسیون دوومیدانی ایران و همتای آن در سوریه مبنی بر حضور تمام وقت بهروز صالح لی مربی اختصاصی احسان مهاجر شجاعی این مسئله با مخالفت رئیس فدراسیون دوومیدانی سوریه حل نشده باقی ماند.

حل شدن این مشکل به حدی برای فدراسیون دوومیدانی ایران مهم بود که با پیگیری فراوان مبلغ قرارداد این مربی از 300 دلار به سه هزار دلار برای حضور تمام وقت به مدت 5 ماه تغییر یافت و درخواست فدراسیون به صورت کتبی به فدراسیون سوریه ارسال شد.

به دنبال صادر نشدن رضایت نامه این مربی برای حضور تمام وقت در ایران فدراسیون دوومیدانی شب گذشته قراردادی را با یک مربی ایرانی منعقد کردند. طبق این قرارداد احمد یزدانیان تا المپیک 2008 پکن احسان مهاجر شجاعی را همراهی خواهد کرد.

البته صالح لی نیز قرار است به صورت پاره وقت این دونده را هدایت کند. مهاجر شجاعی نیز در 5 ماه باقیمانده تا المپیک پکن طی چند سفر برای برپایی اردوهای تدارکاتی عازم سوریه خواهد شد.

احمد یزدانیان یکی از مربیان دوومیدانی ایران دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی بوده و دارنده مدال طلای آسیاست. وی در راه کسب مدال طلای یونیورسیاد دانشجویان جهان در سال 2007 و کسب سهمیه المپیک پکن کمک بسیاری به مهاجر شجاعی کرده است.

احسان مهاجر شجاعی دونده تیم ملی ایران تابستان سال جاری با کسب مدال طلای المپیک دانشجویان جهان در تایلند موفق به کسب ورودی B المپیک پکن نیز شد.

کد خبر 655993

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha