مشارکت مردم استان زنجان در انتخابات رشد هشت درصدی داشت

زنجان - خبرگزاری مهر: قوام نوذری گفت: میزان مشارکت مردم استان زنجان در انتخابات مجلس هشتم 8/68 درصد بوده که در مقایسه با میزان مشارکت در مجلس هفتم هشت درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر در زنجان، نوذری ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک استان زنجان در محل مقر فرماندهی استان  زنجان افزود: مردم ایران در انتخابات اخیر شور و حضور خود را همانند 22 بهمن، در 24 اسفند ماه نیز به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم ایران در پای صندوق‌های رأی، یادآورشد: مردم ایران بار دیگر با رهنمودهای مقام معظم رهبری دشمنان را مأیوس کردند.

استاندار زنجان با اشاره به اعتراف آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه صلح آمیز بودن دانش هسته‌ای ایران، ادامه داد: با این حال استکبار جهانی در صدد صدور قطعنامه‌ای از طریق شورای امنیت قبل از 24 اسفند ماه برآمد تا موجب عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی شود.

نوذری توطئه‌های گوناگون دشمنان را از فرومایه بودن و عدم شناخت آنان نسبت به مردم ایران دانست و اظهار داشت: دشمن باید بداند که توطئه‌هایش نسبت به ملت ایران جواب نخواهد داد؛ چرا که این ملت پایبند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی با عنوان  این که کسب موقعیت‌های جهانی ایران، با پایمردی، مقاومت و حضور مردم در صحنه‌های مختلف حاصل شده است، افزود: حضور حدا کثری روز 24 اسفندماه موجب یاس و نوامیدی دشمنان و خنثی‌شدن توطئه‌های استکبارجهانی علیه نظام اسلامی شد. 

استاندار زنجان به تبلیغات سوء امپریالیسم خبری با هدف تشویش افکار و اذهان عمومی و کمرنگ جلوه‌دادن حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: مردم با حضور سبز و حماسی خود ، پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی و در راس آن سران آمریکا دادند.

نوذری تاکید کرد: عظمت و شکوه حضور این ملت در عرصه‌های مختلف، آثار و ره‌آوردهای بزرگی را نصیب نظام و کشور کرده است.

کد خبر 656069

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha