نصب بیش از 59 دوربین ثبت تخلفات در بزرگراههای تهران

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران از نصب دوربین های ثبت تخلفات در 2 بزرگراه صیاد شیرازی و نیایش خبر داد و گفت: از ابتدای مهرماه به وسیله این دوربین ها هرگونه تخلف رانندگی ثبت و جریمه متخلفان به در منازل آن ها ارسال خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس حجت الله بهروز افزود: 12 دوربین ثبت تخلفات در بزرگراه نیایش نصب شده وتا نیمه شهریور ماه 8 دوربین بزرگراه صیاد شیرازی نیز نصب خواهد شد تا پس از تست های اولیه و بررسی های فنی از ابتدای مهرماه عملا از این دوربین ها برای ثبت تخلفات و برخورد با متخلفان استفاده شود.

وی تصریح کرد: محلی برای استقرار نمایندگان راهنمایی و رانندگی در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران در نظر گرفته شده تا آن ها بتوانند از طریق دوربین های ثبت تخلفات به راحتی این دو بزرگراه را تحت کنترل و نظرات قرار دهند.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با تاکید برآن که تا پایان سال بیش از 59 دوربین ثبت تخلفات در بزرگراه های شهر تهران نصب خواهد شد ، افزود: این دوربین ها تمام طول بزرگراه ها را تحت پوشش قرار می دهند به گونه ای که امکان ندارد تخلفات یک خودرو از دید دوربین ها پنهان بماند.

بهروز با بیان اینکه با استفاده از دوربین های ثبت تخلفات کنترل بزرگراهها بسیار آسان تر می شود، گفت: جریمه متخلفان از ابتدای مهر ماه به در منازلشان ارسال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بزرگراههای بعدی که به دوربین های ثبت تخلفات مجهز خواهند شد هنوز به طور دقیق مشخص نشده اند اما بزرگراه های همت، یادگار اما (ره)، مدرس و امام علی(ع) در اولویت نصب این دوربین ها هستند.

کد خبر 736810

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =