تداوم اشغالگری هدف تروریست‌های عراق/ مسلمانان افکار افراطی را ریشه‌کن کنند

عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است در شرایط کنونی که بحث خروج نیروهای آمریکایی از عراق مطرح شده است گروههای افراطی سعی می کنند با ناامن جلوه دادن عراق، آمریکا را به هدف خود که تمدید زمان اشغالگری است برسانند.

محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به حوادث تروریستی روز های اخیر درعراق، اظهارداشت: جنایات رخ داده در عراق که از سوی دشمنان مسلمین برنامه ریزی شده با هدف فتنه انگیزی بین مسلمانان انجام می شود.

وی افزود: این فتنه ها به دست دشمنان اسلام دامن زده می شود، این افکارافراطی دردهه های اخیرشکل گرفته و با حمایت آمریکا در کشورهای اسلامی جان گرفته و مانند تفکرات گروههای طالبان و القاعده به کشورهای دیگر نفوذ کرده است.

نماینده تبریز گفت: درشرایط کنونی که بحث خروج نیروهای آمریکایی ازعراق مطرح شده، گروههای افراطی سعی می کنند با ناامن جلوه دادن عراق آمریکا را به هدف خود که تمدید زمان اشغالگری است برسانند.

میرتاج الدینی یادآورشد: این گروهک ها می خواهند مسلمانان را با هم درگیر کنند و این درحالی است که روسای کشورهای اسلامی و علمای اسلام مسئولیتی چند برابر خواهند داشت و باید این افکار افراطی را ریشه کن کنند.

وی گفت: تندروها یک عده را که از هیچ شناختی برخوردار نیستند وادار به کشتن افراد بی گناه می کنند، این اقدامات جز فتنه دشمنان عامل دیگری ندارد و باید خشکانده شود. 

 

کد خبر 866935

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =