کرج - خبرگزاری مهر: ستاد گرامیداشت بیستمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در کرج برای برگزاری این مراسم پنج کمیته تخصصی تشکیل داد.

به گزارش خبرنگار مهر در کرج، پنج کمیته برای برگزاری هرچه باشکوهتر بیستمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام (ره ) در کرج تعیین شد.

ستاد برگزاری بیستمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) این شهرستان زیر نظر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، فرماندار و سپاه فعالیت می کند.

کمیته های حمل و نقل، پشتیبانی و تدارکات، امداد و بهداشت، تبلیغات و اطلاع رسانی و امنیتی انتظامی زیر نظر ستاد سالگرد ارتحال حضرت امام (ره ) در کرج به اجرای برنامه های این ایام می پردازند.

 کمیته حمل و نقل با مسئولیت سازمان اتوبوسرانی و عضویت راهنمایی و رانندگی، پلیس راه، سازمان تاکسیرانی، یک نماینده از فرمانداری و یک نماینده از ستاد ارتحال امام (ره) با هدف کنترل ترافیک، جابجایی زائران مرقد مطهر امام (ره) و کنترل محورهای ورودی شهرستان کرج از امروز فعالیت خود را آغاز می کند. 

همچنین کمیته پشتیبانی و تدارکات با مسئولیت سپاه و عضویت شهرداریها، مدیریت جهاد کشاورزی، بخشداری ها، مجمع امور صنفی، بنیاد جانبازان و اداره صنایع کرج کار اسکان و پذیرایی و ساماندهی زائران حرم مطهر امام راحل (ره ) در این شهرستان را بر عهده دارند.

کمیته امداد و بهداشت نیز با مسئولیت شبکه بهداشت و درمان و عضویت سازمان آتش نشانی، شهرداری کرج، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) با هدف ارائه خدمات درمانی و امدادی به حادثه دیدگان احتمالی در ایام برگزاری سالگرد ارتحال
امام (ره ) تشکیل شده است.

کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی با همکاری رسانه های جمعی، سپاه، تبلیغات اسلامی، شهرداری ها، نواحی چهارگانه آموزش و پرورش در این شهرستان وظیفه اطلاع رسانی به مردم را بر عهده دارد.

کمیته امنیتی انتظامی با عضویت معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، اعضای شورای تامین شهرستان و با همکاری پلیس راه و راهنمایی و رانندگی برای تامین و حفظ امنیت و آرامش زائران در نظر گرفته شده است. 

همچنین ستادهای فرعی برگزاری سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی در شهرهای تابعه این شهرستان تشکیل می شود.

کد خبر 877885

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =