مشهد - خبرگزاری مهر: مشاور وزیر صنایع و معادن گفت: خروجی بانکها برای ارائه تسهیلات به کارآفرینان صنعت و معدن کشور راضی کننده نیست و مستلزم تسریع است.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، مهندس محمد شهرابی ظهر چهارشنبه در نشست با کارآفرینان مجری طرحهای آمایش استان افزود: خراسان رضوی رتبه اول معرفی طرحهای آمایش صنعتی و معدنی به بانک عامل و نیز پرداختی تسهیلات از محل طرح فوق را در سه محور ایجاد، اتمام طرحهای نیمه تمام و سرمایه در گردش واحدهای صنعتی و معدنی را در کشور کسب کرده است.
 
مشاور وزیر صنایع و معادن گفت: البته به رغم فعال بودن کارآفرینان صنعت و معدن کشور در ارائه طرح و آورده خود، خروجی از بانکها برای ارائه تسهیلات راضی کننده نیست و مستلزم تسریع است.

مسئول پیگیری طرح ملی آمایش صنعتی و معدنی کشور ادامه داد: البته برخی از مسائل و مشکلات در این خصوص با رئیس کل بانک مرکزی مطرح و مقرر شده است تا با ارائه تفاهمنامه ای که فی مابین وزارت صنایع و معادن و بانک مرکزی صورت خواهد گرفت بخشی از مسائل از جمله استمهال بدهی های معوق با تخصیص خط اعتباری جدید رفع شود.

مشاور وزیر صنایع و معادن و مسئول پیگیری طرح ملی آمایش صنعتی و معدنی کشور روند اجرای طرحها را در استان را مثبت ارزیابی کرده و خواستار همکاری بیش از پیش مسئولان استان برای به اتمام رساندن این طرحها شد.

کد خبر 878056

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =