اصلاح ساختار مدیریتی باید در برنامه های دولت دهم قرار گیرد

اصفهان - خبرگزاری مهر: مسئول ستاد هماهنگی حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اصفهان گفت: دولت دهم باید اصلاح ساختار مدیریتی را در سرلوحه کارهای خود قرار دهد چنانچه اکنون بسیاری از مشکلات سد راه اجرایی دولت از همین امر نشات می گیرد.

حجت الاسلام سیدمحی الدین احمد میرمرشدی در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان افزود: دولت در چهار سال گذشته تا کنون در خصوص عزل و نصب ها نتوانسته خوب عمل کند و باید کسانی را که از دولت تبعیت نکره در دستور حذف و عزل قرار گیرند.

وی تصریح کرد: در عرصه انتخابات نیز شاهد برخی از این مسائل بوده چنانچه بیشترین سنگ اندازی ها نیز در عرصه انتخابات از سوی آنان صورت پذیرفت.

میرمرشدی ادامه داد: یکی دیگر از مسائل مهمی که باید همواره مورد توجه دولت دهم قرار گریرد توجه به نیازها و معضلات مردم است که اکنون این نیازها که البته نیازهای به حقی است در عرصه های کارگری، فرهنگی و استانی بروز داده شده است.

مسئول ستاد هماهنگی حمایت های مردمی از احمدی نژاد در اصفهان همچنین توجه دولت دهم به حاشیه شهرها را نیز یکی دیگر از ضروریات دانست و گفت: حاشیه شهرها معمولا مورد کم توجهی قرار گرفته و با بسیاری از معزلات روبرو هستند که دولت دهم باید به این معزلات بپردازد چرا که در مناطق حاشیه ای شهرها محرومین و مستضعفین قرار گرفته اند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه پنج توسعه تصریح کرد: دولت دهم باید در این عرصه به گونه ای عمل نماید که دولت های بعدی راهی برای عدول در این عرصه را نداشته باشند.

دولت قبل از انجام سفرهای استانی باید از نیازهای مردمی مطلع شود

میرمرشدی با اشاره به اینکه احمدی نژاد در دولت نهم ارتباط موثر و پویایی با مردم داشته است، اظهار داشت: در دولت دهم نیز باید این ارتباط موثر حفظ و برقرار و با برنامه ریزی دقیق تری ادامه یابد.

مسئول ستاد هماهنگی حمایتهای مردمی از احمدی نژاد در اصفهان افزود: دولت در این عرصه باید قبل از سفر به استانها خواسته های مردمی را جمع آوری کند و نمایندگان مردم نیز آن خواسته ها را مطرح نماید تا در نهایت با انجام کارهای کارشناسی در خصوص آن مسئله دولت نظر نهایی را ارائه دهد.

میرمرشدی تصریح کرد: این اقدام دقیقا بر عکس اقدامی است که اکنون انجام می شود و باید قبل از سفر به دیگر استانها نامهها دریافت شود و نه در حین انجام سفر که در این حالت می توان وعده تحقق یک طرح و پروژه را به صورت کارشناسی به مردم داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اکنون کشور در بخش صنعت با یک افت مدیریتی در تولید روبرو است، اظهار داشت: دولت باید برای مرتفع کردن این امر نیز به صورت مدون و حساب شده رابطه میان کارگر، منابع تولیدی کانی، نیازمندی کارخانه و مواد اولیه را تعریف نماید تا وضعیت نابسامان این عرصه نیز نجات یابد.

میرمرشدی همچنین در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان کرد: دولت دهم اکنون در امور کشاورزی نیز دچار مشکلاتی است که باید طرح انتقال آب به کانالها از پشت سدها نیز دنبال شود.

کد خبر 896999

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =