وجود سلیقه‌های مختلف سبب حضور معجزه آسای مردم در انتخابات شد

قزوین - خبرگزاری مهر: استاندار قزوین گفت: وجود سلیقه‌های مختلف سبب شد تا این حضور معجزه آسا شکل بگیرد و اگر در ایران حرکت و مسئله‌ای باشد هیچ ارتباطی به وزیر خارجه آمریکا و یا صدراعظم آلمان ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر در قزوین، سید علی اکبر طاهایی امروز در مراسم تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی که در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی قزوین برگزارشد با  اشاره به دخالت کشورهای بیگانه در مسائل ایران تصریح کرد: خبرنگاران خارجی از حضور مردم ما در پای صندوق‌های رأی شوکه شده و متعجب بودند که طرفداران کاندیداهای مختلف در مقابل هم و در دو صف بدون هیچ‌گونه برخوردی ایستاده‌ اند و در کمال آزادی  تبلیغ و ابراز احساسات می کنند. 

وی عنوان داشت: زمانی که انتخابات تمام شد، رهبر که فصل الخطاب است و مراجع عظام تبریک گفتند ولی یک عده راه افتادند و اقداماتی انجام دادند و این حرکت  معنای خوبی ندارد.

استاندار قزوین با اشاره به نظارت نمایندگان کاندیداها بر تمام مراحل انتخابات اعلام کرد: در این انتخابات حضور نمایندگان کاندیداها برای نظارت بر صندوق‌های رأی برای نخستین بار بود که صورت گرفت.

وی تصریح کرد: اینکه برخی بی انصافی کرده و نتیجه رأی را زیر سئوال می‌برند، بدانند که با زیرسئوال بردن نتیجه، خود را زیر سئوال می‌برند و اگر قرار باشد دامنه شک را توسعه دهیم، همه را در بر می‌گیرد.

طاهایی در ادامه تاکید کرد: نگرش جمهوری اسلامی به موضوع روستا، صیانت از تولید، توسعه فعالیت و افزایش درآمد ساکنان آن است و توجه به عمران و آبادانی روستها با ساختن راه و امکانات آموزشی برای روستائیان  با هدف  افزایش تولید، درآمد و انگیزه ماندگاری در روستا به توسعه فعالیت  صورت گرفت.
 
وی افزود: فعالیت در روستا فقط به معنای سکونت جغرافیایی در روستا نیست، بلکه موضوع، فعالیت و جهاد  وگسترش عرصه تولید در روستا  مناطق دور افتاده و محروم است.

استاندار قزوین جهاد را رمز تداوم انقلاب دانست و گفت: انقلاب اسلامی با جهاد آغاز شد و با جهاد ملت و رهبر مجاهدان، تداوم یافت. وی گفت:  انتخابات 22 خرداد ماه یکی از زیباترین صحنه‌های حضور مجاهدانه ملت  بود که مقام معظم رهبری از آن به عنوان معجزه حضور یاد کردند و بدون شک  این حضور جلوه‌ ای فراتراز حماسه بود.

طاهایی ادامه داد: مردم  آگاه کشور با آن همه توطئه و نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی و پاره‌ای از کاستی‌ها در داخل نظام که ما نیز به عنوان مسئول به  برخی از کاستی های خود و همکارانمان واقف هستیم، آگاهانه در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و عشق و علاقه خود را به اصل نظام صمیمانه  نشان دادند.

طاهایی با اشاره به مشارکت بالای مردم قزوین در انتخابات تأکید کرد: قزوین در شمار استان‌هایی بود که میزان مشارکت آن هفت درصد از متوسط مشارکت‌ مردم در انتخابات فراتر بود، به ویژه شهرستان بوئین زهرا که 98 درصد مردم در انتخابات مشارکت داشتند و 80 درصد مردم این شهرستان به احمدی نژاد ابراز اعتماد کردند.

طاهایی یادآور شد: متوسط اعتماد مردم استان قزوین نیز به احمدی نژاد 72 درصد بود که این امر نشان می‌دهد مردم ما در سراسر کشور به نوعی به شیوه کار و تلاش دولت که در رأس آن احمدی نژاد است، اعتماد کردند.

وی خاطر نشان کرد: در برخی روستاها 98 درصد مردم به احمدی‌نژاد رأی دادند و به دلیل کار و تلاش زئیس جمهور مجدد جمهور اعتماد کردند و این حقیقتی  است که احمدی ‌نژاد برای مدیران و کارکنان دولت آموزگار کار و تلاش است.

استاندار قزوین باطاهایی با تبریک سالروز تأسیس جهاد کشاورزی گفت: امروز مراسم 30 سالگی جهاد است جهادی که در خانواده کشاورزی کشور تلفیق شده و با دانش و تجربه‌ای که در وزارت جهاد کشاورزی بود آمیخته شده   امروز به  سمت افزایش تولید  گام بر می داریم.

وی تأکید کرد: ما باید به گونه‌ای برنامه ‌ریزی کنیم که تولیدکننده احساس آرامش و وقار کند و دغدغه و نگرانی نداشته باشد. 

استاندار قزوین  حمایت از تولید کنندگان را امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.

در پایان از تولید کنندگان برتر کشاورزی استان قزوین تقدیر شد.

کد خبر 897822

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =