"افسانه جومونگ" از کلیشه‌ها به خوبی استفاده کرده است

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "صداها" استفاده درست از کلیشه‌ها برای جذب مخاطب را یکی از امتیازهای مجموعه تلویزیونی "افسانه جومونگ" می‌داند.

علیرضا واجد‌سمیعی به خبرنگار مهر گفت: "افسانه جومونگ" از تمام کلیشه‌های موفق در جلب نظر مخاطب استفاده کرده است. فرمول‌ها و عناصر جذاب برای مخاطب مثل مثلث عشقی، قهرمان‌پروری و جدال خیر و شر به شکلی مطلوب در روند داستان جای گرفته است.

تهیه کننده فیلم سینمایی"دختری در قفس" افزود: این مجموعه تصویری از تقابل خوبی و بدی، عواطف و غرایز انسانی، عشق، کینه، فداکاری، خیانت و حسادت است. در این مجموعه شخصیت و تیپ‌های مثبت و منفی به چشم می‌خورد که هر یک نشانگر یکی از ویژگی‌های انسانی هستند. 

واجد سمیعی ادامه داد: مجموعه زمینه‌های گوناگونی را برای جذب و اثرگذاری روی مخاطب دارد. تضاد و گره افکنی‌های طراحی شده به گونه‌ای است که بیننده تا روشن شدن نتیجه نهایی رویدادها را دنبال می‌کند و تضاد و تنش‌های مجموعه سبب جذابیت  شده است.

تهیه کننده فیلم سینمایی "صداها" گفت: تنوع شخصیت‌ها برای مخاطب جذاب است. شخصیت‌های مثبت و منفی مختلف در مجموعه حضور دارند که به هریک از آنها به اندازه توجه شده است. فیلمنامه به هریک از این شخصیت‌ها در جای خود می‌پردازد و از هیچکدام غافل نمی‌شود.

سمیعی در پایان گفت: با توجه به پیشرفت و توسعه تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی فرهنگ‌های مختلف دردنبا به یکدیگر نزدیک شده اند و بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن و معرفی آداب ورسوم درهر کشوری به تصویر کشیدن آن فرهنگ در غالب فیلم است. "افسانه جومونگ" تصویری دوست داشتنی و حماسی از فرهنگ و تاریخ کره به نمایش می‌گذارد.

کد خبر 905247

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =