آخرین نتایج تیمهای ایرانی در مسابقات روباتیک جهانی 2009 اعلام شد

نتایج تیمهای ایرانی در بخشهای لیگ شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی، لیگ روباتهای کوچک، لیگ روباتهای متوسط، رقابتهای امداد، رقابتهای Robocup @ Home و لیگ جونیور رقابتهای 2009 روبوکاپ اتریش اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نتایج دور اول رقابتهای روبوکاپ 2009 اتریش تا انتهای روز سوم رقابتها در سایت رسمی این مسابقات اعلام شده است که نتایج تیمهای ایرانی یه شرح زیر است.

لیگ شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی

در بخش لیگ شبیه سازی تیم HelliBash دبیرستان حلی از گروه E و تیم Nemesis دانشگاه امیرکبیر از گروه F به دور اول رقابتهای رده بندی راه یافته اند. در دور اول بخش سه بعدی تیم MRL دانشگاه قزوین با 9 امتیاز و 2 گل زده و تیم Sama از دانشگاه آزاد با 2 امتیاز و 6 گل خورده به ترتیب در رده های دوم و چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند. تیمهای پرشیا دبیرستان علامه حلی و Nexus از دانشگاه فردوسی نیز به ترتیب با 7  امتیاز و  2 و 6 گل زده رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. تیمهای Scorpius از دانشگاه شهید رجایی و BMP دانشگاه آزاد دماوند هر کدام با 3 و 1 امتیاز در رتبه چهارم و پنجم گروه خود قرار گرفته اند.

در دور دوم این رقابتها تیم Scorpius با 9 امتیاز و 2 گل زده در رتبه دوم ، تیم MRL با 6 امتیاز و 2 گل خورده در رتبه سوم و پرشیا با 1 امتیاز و 11 گل خورده در رتبه پنجم قرار دارند. همچنین تیم Nexus در گروه خود با 4 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد. تیمهای Sama و BMP از دانشگاه آزاد واحد دماوند رتبه پنجم گروه های خود را در دور دوم رقابتهای شبیه سازی سه بعدی به دست آورده اند.

تیمهای Scorpius با امتیاز 4 و رتبه سوم، MRL با امتیاز 1 و رتبه چهارم در دور سوم این رقابتها شرکت داشته اند.

نتایج دور چهارم رقابتها هنوز اعلام نشده است.

لیگ روباتهای کوچک

در بخش لیگ روباتهای کوچک تیمهای پرشین از موسسه پارسیان از گروه A با 6 گل زده و 11 گل خورده بعد از تیمهای آمریکا، ژاپن، و برزیل در رتبه چهارم قرار گرفته است. در گروه B تیم امید دانشگاه شاهد نیز پس از تیمهای ژاپن، چین و آلمان قرار گرفته و ا6 امتیاز، 8 گل زده و 23 گل خورده دارد. تیم MRL در گروه C رتبه سوم را به خود اختصاص داده و با داشتن 8 گل زده، 9 گل خورده و امتیاز 6 پس از تیمهای تایلند و آلمان قرار گرفته است. تیم Immortal نیز در گروه D پس از تیمهای تایلند و ژاپن قرار داشته و با 6 امتیاز و تفاضل گل 1 رتبه سوم گروه را به خود اختصاص داده است.

در جدول بخش رقابتهای تکنیکی تیمهای پرشین از موسسه پارسیان و MRL هیچ امتیازی به دست نیاورده اند.

لیگ روباتهای متوسط

تیم MRL، تنها تیم شرکت کننده در رقابتهای لیگ روباتهای متوسط در دور اول مقدماتی در گروه B با 15 امتیاز در رتبه دوم و دور دوم مقدماتی در گروه  A با 1 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته است. در رقابتهای سکوی استاندارد نیز تیم MRL در برابر تیم Eagle در برابر رقیب خود 0:4  شکست خورده و با تفاضل گل منفی 4 رتبه سوم جدول را به خود  اختصاص داده است.

رقابتهای امداد

طی دور اول رقابتهای امداد شبیه سازی تیم MRL در روز 2 جولای 12.9 امتیاز را به خود اختصاص داده است که به صورت حدودی در رتبه ششم جدول قرار می گیرد. با این وجود امتیاز نهایی طی روزهای آتی اعلام خواهد شد. در بخش لیگ امداد تیمهای MRL، تیم YRA از دانشگاه آزاد یزد و Resquake از دانشگاه خواجه نصیر رتبه های پنجم تا هشتم جدول را به خود اختصاص داده و به دور بعدی رقابتها راه یافته اند.

رقابتهای Robocup @ Home

در بخش Robocup @ Home تیم MRL با 2427 امتیاز در رتبه پنجم، تیم Robocit از دانشگاه فردوسی مشهد با 1211 امتیاز در رده یازدهم و تیم Sourena از دانشگاه امیر کبیر با 634 امتیاز در رتبه هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.

لیگ جونیور

دور اول رقابتهای مقدماتی لیگ فوتبال جونیور تیم دبیرستان امین یک شکست 0:1 و یک برد 2:3 داشته است تیم دبیرستان علامه حلی سه برد 1:12 و 0:8 و 1:23 را در نتایج خود به ثبت رسانده و تیم دبیرستان امام جواد نیز سه برد 5:0، 7:1 و 9:0 را به خود اختصاص داده است. در دور دوم این رقابتها علامه حلی به سه برد قاطع، تیم دبیرستان امین به دو برد و یک باخت دست یافته اند.

در بخش Demonstration تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین تاکنون تنها یک شکست و چهار برد داشته است و نتیجه نهایی بازی روز گذشته این تیم هنوز اعلام نشده است.

کد خبر 906775

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =