شهرداری اصفهان برای خرید تلفن همراه هم مصوبه می گیرد!

اصفهان - خبرگزاری مهر: شورای شهر اصفهان که همواره پیگیر مسائل مختلفی در شهرداری بوده امروز در جلسه علنی خود شاهد مسائل قابل توجه و گوناگونی بود.

به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان اخیرا اقدامات قابل توجهی از سوی شهرداری اصفهان بچشم می خورد چنانچه در هفته گذشته چندین طرح که پیش تر اجرا شده بوده تنها بصورت نمادین در شورای شهر مصوبه گرفت و در هفته جاری نیز شهرداری به نوعی تنها جهت قانونی جلوه دادن فعالیتها و اقدامات خود خرید دو دستگاه گوشی تلفن همراه را به شورای شهر کشاند تا از این شورا مصوبه بگیرد.

البته انجام چنین اقداماتی را نباید نفی کرد چرا که اجرای هر کاری از مبادی قانونی شایسته است اما بهتر آن است که مسائل و معضلات کلانتری که در شهر وجود دارد از جانب شهرداری اصفهان به این شورا کشانده شود تا مسائلی چون خرید دو دستگاه موبایل و مسائل بسیار ریزی از این قبیل را می توان به صورت دیگری حل کرد نه اینکه برای حل این مسائل ریز از شورا مصوبه گرفت و برای مسائل کلان به نوعی بدون مصوبه کار را به انجام رسانید.

در هر صورت یکی از مسائلی که رئیس شورای شهر اصفهان و رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر بر اجرای آن تاکید داشتند تصویب این مصوبه بود.

به گزارش مهر سخنگوی شورای شهر اصفهان نیز در این خصوص گفت: تصویب این گونه مسائل در شورای شهر بار بسیار زیادی را برای شورای شهر ایجاد خواهد کرد.

ابوالفضل قربانی ادامه داد: پرداختن به این مصوبات ارزش ندارد و به طور قطع دیگر تمامی کارکنان شهرداری هم سیم کارت دارند و هم تلفن همراه و در نهایت به خاطر بهایی که دارد تصویب اینگونه مصوبه ها در شورای شهر راه درستی نیست و در مجموع دو مخالف نیز برای تصویب این مصوبه سخنرانی کردند.

در این جلسه به رغم اینکه برای تصویب این مصوبه هیچ موافقی سخنرانی نکرد اما این مصوبه در نهایت با شش رای به تصویب رسید.

کد خبر 906992

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =