استمهال بدهی 527 واحد تولیدی در خراسان رضوی

مشهد - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی از استمهال یکساله بدهی و جرائم 527 واحدتولیدی صنعتی و معدنی این استان جمعا به ارزش 2035 میلیارد ریال از سیستم بانکی کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، حسین احمدی ظهر چهارشنبه در نشستی خبری در جمع خبرنگاران افزود: در خراسان رضوی527 واحد تولیدی صنعتی و معدنی برای پرداخت2035 میلیارد ریال مشمول مصوبه استمهال بدهی شدند‏.

وی گفت: بر اساس ابلاغیه کارگروه حمایت از تولید در مصوبه کمیسیون منتخب دولت مامور رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی مقرر شد تا بدهی و جرایم دیر کرد واحدهای تولیدی که دیون آنها به سیستم بانکی کشور کمتر از 20 میلیارد ریال است برای مدت یکسال استمهال شود.

رئیس سازمان صنایع و معادن استان خراسان رضوی گفت: در این راستا در استان خراسان رضوی در دو مرحله 527 واحد تولیدی صنعتی و معدنی که درقالب578 مورد تسهیلات جمعا" مبلغ 2035 میلیارد ریال بدهی ویا جریمه دیر کرد به سیستم بانکی داشتندجهت استمهال یکساله به وزارت صنایع ومعادن وکارگروه حمایت از تولید معرفی شدند.

وی تصریح کرد: از این تعداد 27 فقره از موارد ذکر شده به بانک صنعت ومعدن، 81 فقره به بانک ملت، 123 فقره به بانک صادرات، 124  فقره به بانک ملی ایران، 40 فقره بانک کشاورزی، 22 فقره بانک رفاه کارگران، 54 فقره بانک سپه، 100 فقره بانک تجارت و هفت فقره نیز از بانکهای اقتصاد نوین، بانکهای توسعه صادرات و پاسارگاد اعلام شده تا نسبت به استفاده از استمهال یکساله اقدام کنند.

کد خبر 951648

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =