تدوین طرح جامع آموزش عالی خوزستان / ارائه طرح به استانداری خوزستان

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: پروپوزال طرح جامع آموزش عالی استان خوزستان تا پایان ماه آینده به استانداری این استان ارائه خواهد شد.

مرتضی زرگر شوشتری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: توسط ستادی که به منظور تهیه و تدوین طرح جامع آموزش عالی استان خوزستان تشکیل شده از تمامی واحدهای آموزش عالی استان خواستیم تا نمایندگان خود را برای بررسی نهایی و همفکری به ما معرفی کنند.

وی افزود: طرح جامع آموزش عالی استان خوزستان بر اساس دیدی وسیع و با الگوبرداری از سند چشم انداز بیست ساله تهیه و تدوین شده است.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نمایندگان دانشگاههای علوم دریای خرمشهر، کشاورزی رامین، جندی شاپور، آموزش عالی بهبهان و واحدهای دانشگاههای آزاد و پیام نور و علمی کاربردی در سطح استان با ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود مرحله نهایی تدوین پروپوزال این طرح را به اتمام می رسانند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه شهید چمران از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مسئولیت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان خوزستان را عهده دار شده است، هدف از نظارت و ارزیابی را ارتقاء سطح آموزش عالی استان و شناسایی نقاط ضعف و نواقص و تلاش برای برطرف کردن آنها با همکاری همه دانشگاهها عنوان کرد.

کد خبر 991378

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =