۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
بهترین دربی عمرم بود/ تله‌گذاری ذوب‌آهن برای سپاهان

اصفهان - سرمربی ذوب‌آهن پیرامون شهرآورد اصفهان گفت: معرفت و اخلاق ویژگی اصلی این بازی بود و من تا به حال دربی به این زیبایی در ایران ندیده بودم.

به گزارش خبرنگار مهر امیر قلعه‌نویی عصر جمعه، پس از پیروزی تیمش در شهرآورد نصف‌جهان در جمع خبرنگاران و با تشکر از هواداران هر دو تیم پیرامون جو حاکم بر استادیوم اظهار داشت:  امروز روز بسیار خوبی برای من بود البته نه به دلیل برد تیمم بلکه بیشتر به دلیل جو حاکم بر ورزشگاه و به نظر من این بازی باید به عنوان فوتبال معرفت نامگذاری و در تاریخ ثبت شود. 

وی این شهرآورد را زیباترین شهرآورد ایران توصیف کرد و افزود: بازی بسیار زیبا بود و احترام متقابل، بازی جوانمردانه و هیجان از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی بود. 

سرمربی ذوب‌آهن پیرامون روند بازی بیان کرد: خوشبختانه این بازی مطابق میل ما پیش رفت و برخلاف موقعیت‌های خطرناکی که سپاهان روی دروازه ما ایجاد کرد، با کمی خوش‌شانسی و نیز بی‌دقتی بازیکنان حریف موفق به پیروزی شدیم البته در نیمه نخست ما موقعیت‌های بیشتر داشتیم و می‌توانستیم اختلاف را بیشتر کنیم که اینطور نشد. 

وی درباره استراتژی ذوب‌آهن در نیمه دوم بازی گفت: استراتژی ما در نیمه دوم تله‌گذاری بود و تلاش می‌کردیم با استفاده از فضایی که در کناره‌های زمین حریف ایجاد شده بود از موقعیت‌ها و ضدحمله‌ها نهایت استفاده را بکنیم که خوشبختانه به خوبی جواب داد و ما روی یکی از همین تله‌گذاری‌ها به گل رسیدیم و همچنین اگرچه سپاهان مالکیت توپ بیشتری نسبت به ما در نیمه دوم داشت اما موقعیت چندانی نداشت. 

قلعه‌نویی پیرامون مشکلات باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: از این پس باید به ذوب‌آهن نگاهی ملی داشت و نبود بودجه بسیار می‌تواند به ضرر تیم ما باشد و من از همه مسئولان شرکت ذوب‌آهن می‌خواهم تا نگاه خود را نسبت به این باشگاه عوض کنند و به مشکلات آن رسیدگی کنند. 

وی با اشاره به اعتراض هواداران سپاهان علیه کرانچار در دقایق پایانی بازی افزود: کرانچار مربی بزرگی در سطح دنیاست و برای سپاهان هم افتخارات زیادی کسب کرده است. با این حال هواداران مطالباتی دارند که باید از راه درست آن‌ها را مطرح کنند.

کد خبر 4197654

برچسب‌ها