پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
پربیننده های خبرگزاری
 
 
 
 
کد خبر: 1723824
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۷/۲۹ - ۱۱:۰۴
استانها > شرق > خراسان شمالی
اکبرزاده:
نفرات و تیم‌های برتر رقابت‌های چهارجانبه کشتی آزاد شیروان مشخص شدند
شیروان - خبرگزاری مهر: رئیس اداره ورزش و جوانان شیروان گفت: مسابقات کشتی آزاد چهارجانبه شیروان با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

مصیب اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در سومین روز از هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقه کشتی آزاد به صورت چهارجانبه در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در شیروان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، افزود: در این رقابت‌ها تیم‌های کشتی آزاد آستان قدس خراسان رضوی، ساری، سبزوار و شیروان حضور داشتند و در مجموع 105 کشتی گیر در 24 وزن با یکدیگر مبارزه کردند.

اکبرزاده تصریح کرد: در پایان مسابقات در بخش تیمی در رده سنی نونهالان سبزوار و مشهد به ترتیب اول و دوم شدند، در رده سنی نوجوانان شیروان و مشهد و در رده سنی جوانان و بزرگسالان نیز مازندران و شیروان به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

وی در مورد نفرات برتر در رده بندی انفرادی نیز اظهار داشت: در رده سنی نونهالان در وزن 32 کیلوگرم سیدامیرحسن خیرآبادی از سبزوار و امیرحسین متقی از مشهد اول و دوم شدند.

اکبرزاده افزود: در این رده سنی در وزن 35 کیلوگرم علی جلیلی از سبزوار و ابوالفضل کلامی شیروان از مشهد، در وزن 38 کیلوگرم حسین شایسته نژاد از مشهد و امیرحسین خیرآبادی از سبزوار، در وزن 42 کیلوگرم امیرحسین مومن زاده از مشهد و حسین برغمدی از سبزوار، در وزن 47 کیلوگرم محمد محمدآبادی از سبزوار و ابوالفضل اسعدی از مازندران، در وزن 59 کیلوگرم مصطفی رازقندی از سبزوار و امیرحسین محمودی از مشهد، در وزن 69 کیلوگرم  رضا پاسبان از مشهد و امیر رمضان زاده از شیروان و در وزن 73 کیلوگرم نیز رامین کیانژاد از مشهد و سیدعلی اکبر حسینی از مازندران به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

وی تصریح کرد: در رده سنی نوجوانان در وزن 42 کیلوگرم آرش پورمنافی از مشهد و سعید هوشمند از شیروان، در وزن 46 کیلوگرم امیر علیزاده از شیروان و امیرمحمد عازم مقدم از مشهد، در وزن 50 کیلوگرم سجاد اسماعیل زاده از شیروان و قاسم عبدی از مازندران، در وزن 54 کیلوگرم محمد دماوندی از سبزوار و فرشاد یحیی زاده از شیروان، در وزن58 کیلوگرم دانیال قاسمی از شیروان و امیر متعهد از مازندران، در وزن63 کیلوگرم پوریا بیگ زاده از مشهد و محسن امانی از شیروان، در وزن 76 کیلوگرم مهرداد امان زاده از شیروان و رسول مکرم از مشهد و در وزن 100 کیلوگرم نیزمحمدجواد طالبی از مازندران و علی کشاورز از شیروان در ردهای اول و دوم جای گرفتند.

این مسئول اظهار داشت: در رده سنی جوانان و در وزن 50 کیلوگرم  داریوش حضرتقلی زاده از شیروان و حسین صادقی از مازندران، در وزند 55 کیلوگرم ابوالفضل دباغی از مازندران و امین رمضانی از سبزوار، در وزن 60 کیلوگرم علی فاتحی پور از شیروان و سهیل فلاح از مازندران، در وزن 74  کیلوگرم محمد مکتبدار از شیروان و آرمان غنیمتی از سبزوار، در وزن 84 کیلوگرم امین اسماعیل زاده از شیروان و سجاد رسولی از مشهد، در وزن 96 کیلو گرم رضا خاکشور از شیروان و مهرداد دلیر از مشهد و در وزن 120 کیلوگرم نیز امیرحسین حجتی از مازندران و جعفر شهرآبادی از سبزوار اول و دوم شدند.

به گفته وی در رده سنی بزرگسالان نیز در وزن 66 کیلوگرم عباس دباغی از مازندران و جلال علیزاده از شیروان به ترتیب در رده‌های اول و دوم جای گرفتند.

مصیب اکبرزاده  تصریح کرد: رقابت‌ها از صبح جمعه 28 مهر ماه در محل سالن شهید پوررضای شیروان آغاز شد و عصر این روز نیز با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر در اوزان مختلف به پایان رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شیروان عنوان کرد: در حال حاضر در شهرستان شیروان 150 نفر کشتی گیر فعال و ثبت شده وجود دارد.

کلید واژه های مطلب:
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 3 + 13
1723824
خبر فوری :