پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳
فضاگویا
بنر ایران رهجو
گردشگری رز آبی
هتلیار
پربیننده های خبرگزاری
عسگری پور/عرب جوادی/ نوروزی فرد تشییع پیکر آیت الله مهدوی کنی در شهر ری
6
 
 
 
 
کد خبر: 2099247
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۲۶ - ۱۶:۲۵
اجتماعی > شهری
مطرح شدن 20 نام برای انتخاب شهردار آینده تهران/ قالیباف یکی از گزینه ها
عضو منتخب شورای شهر چهارم تهران از مطرح شدن حدود 20 نام برای انتخاب شهردار آینده پایتخت خبر داد و گفت: قالیباف هم یکی از گزینه ها ست.

دکتر رحمت الله حافظی در گفتگو با خبرنگار مهر به جلسه روز گذشته منتخبان شورای شهر چهارم با شهردار تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه که معاونین شهردار نیز حضور داشتند، آقای قالیباف گزارش کلان و کلی از روند اجرای برنامه های مدیریت شهری در 8 سال گذشته ارائه داد که در مجموع، گزارش مثبت و قابل قبولی بود.

وی با اشاره به اینکه گزارش شهردار تهران یک گزارش کلی بود، تاکید کرد: قرار شد در جلسات بعدی، معاونین شهردار به ارائه گزارش عملکرد از حوزه های خود بپردازند.

حافظی با اعلام اینکه در جلسه روز گذشته معارفه معاونین شهردار تهران انجام شد، اظهارداشت: گزارش عملکرد شهرداری تهران در مجموع قابل قبول و مثبت بود.

منتخب شورای شهر چهارم تهران در ارتباط با موضوع ابقای قالیباف در شهرداری تهران، گفت: ترجیح می دهیم در ارتباط با شهردار تهران، شاخصهایی تدوین کنیم و بر اساس آن، فرد مورد نظر برای مدیریت شهر تهران را گزینش کنیم.

وی با اعلام اینکه در حدود 20 نام برای عهده دار شدن این سمت مطرح شده اند، افزود: قرار شده روزمه این افراد را گرفته و در دو یا سه مرحله غربالگری شوند و در نهایت، از سه یا چهار نفر آنها دعوت کنیم که بیایند و برنامه های شان را برای شهرداری تهران ارائه دهند.

حافظی با عنوان این مطلب که قالیباف هم یکی از این گزینه هاست، گفت: بعد از جمع بندی برنامه های کاندیداهای نهایی، شورا برای انتخاب شهردار آینده تهران وارد بحث می شود که پیش بینی می کنیم در اولین جلسه بعد از رسمی شدن فعالیت شورای چهارم، بتوانیم شهردار تهران را انتخاب و معرفی کنیم.

کلید واژه های مطلب:
رحمت الله حافظی
|
محمد باقر قالیباف
|
شورای شهر تهران
|
نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :پست الکترونیک :
نظر شما :    
خبرگزاری مهر نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین خودداری نمائید.
نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= 4 + 2
2099247
خبر فوری :