دادستان عمومی و انقلاب اردبیل:

خودکشی قاتل آتنا اصلانی صحت ندارد

شناسهٔ خبر: 4045771 -
اردبیل – دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: انتشار خبر خودکشی قاتل آتنا اصلانی که در شبکه‌های مجازی مطرح شده به هیچ عنوان صحت ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر عتباتی شامگاه یکشنبه تصریح کرد: اخباری که در ارتباط با خودکشی قاتل آتنا در فضاهای مجازی منتشر شده تکذیب می‌شود.

وی افزود: طبق اخبار کذب و دروغ منتشر شده در فضاهای مجازی قاتل آتنا در بازداشتگاه قصد بر این داشته که خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شده و جلوی این کار را گرفته است در حالی که هم‌اکنون قاتل آتنا در زندان اردبیل به سر می‌برد و منتظر محاکمه و اجرای حکم است.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: انتظار ما از عموم مردم این است که اخبار را از رسانه‌های موثق پیگیر باشند و از انتشار اخبار کذب در فضاهای مجازی به جد خودداری کنند.

وی با تأکید به اینکه تشویش اذهان عمومی بدترین کاری است که در ارتباط با تکمیل پرونده قتل آتنا صورت می‌گیرد، اضافه کرد: در این زمینه با عاملان انتشار اکاذیب در فضای مجازی برخورد جدی و قاطعانه انجام خواهد شد.

عتباتی اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم آرامش از دست رفته خانواده آتنا و مردم اردبیل و به ویژه مردم شهرستان پارس‌آباد را تا حدی به آنان برگردانیم و شاهد اجرای عدالت در حق قاتل باشیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 10 =