۲۴ شهریور ۱۳۸۹، ۱۲:۳۰

11 فیلم آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود

11 فیلم آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود

فیلم‌های تازه وارد، بزرگ مرد کوچک، آتش، سایه‌های بلند گناه، دره روشنایی، جزیره نیم، محافظین و مهاجمین و ... تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیلم تلویزیونی "تازه وارد" به کارگردانی آندریو برگمن محصول آمریکا و با بازی مارلون براندو پنجشنبه 25 شهریورساعت 14:45 ازشبکه یک پخش می‌شــود. داستان این فیلم درباره پسر جوانی است که در رشته فیلم در دانشگاهی پذیرفته شده و وارد شهر نیویورک می‌شود. در همان بدو ورود جیب‌بری وسائل او را می‌دزد.
 
فیلم سینمایی "بزرگ مرد کوچک" به کارگردانی شنگ دینگ پنجشنبه 25 شهریور ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود. در این فیلم جکی چان بازی می‌کند و داستان در دوره جنگ‌های داخلی خونین در کشور چین می‌گذرد. یک سرباز که آخرین بازمانده از گروهانی شکست خورده است موفق می‌شود یک ژنرال از سپاه دشمن را به گروگان بگیرد.

 
 
فیلم سینمایی "آتش" به کارگردانی رائول دبلـیو هـم ریچ 30 دقیقه بامداد روزجمعه 26 شهریورازشبکه یک روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره زوج جوان و هنرمندی است که برای دریافت وام مسکن به بانک مراجعه می‌کنند و همزمان سرقتی از بانک صورت می‌گیرد.
 
فیلم تلویزیونی "سایه های بلند گناه" به کارگردانی شهرام شاه حسینی جمعه 26 شهریورساعت 16 ازشبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم سیما تیرانداز، حمیدرضا پگاه، نگار عابدی، مهرداد ضیایی، احمد ساعتچیان و فاطمه طاهری بازی کردند و داستان درباره نویسنده صفحه سنگ صبور یک نشریه است که با ناشری به نام سیمین آشنا می‌شود.
 
فیلم سینمایی "دره روشنایی" ساخته برنت شیـلـد جمعه 26 شهریورماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم با بازی کریس کلین و گریتشن مول درباره سربازی کارآزموده در جنگ جهانی دوم است که به دنبال خانواده‌اش می‌گردد. این فیلم محصول سال 2007 است.

فیلم سینمایی "جزیره نیم" با بازی جودی فاسترو آبی گیل برسلین جمعه 26 شهریورساعت 17:30 ازشبکه دو پخش می‌شود. این فیلم را جنیفر فلکت کارگردانی کرده و داستان درباره دختری است که همراه پدر دانشمندش به تنهایی در یک جزیره دور افتاده زندگی می‌کند.

فیلم سینمایی "محافظین ومهاجمین" به کارگردانی تدی چان و با بازی دانی ین، لیون لای و جون هو پنجشنبه 25 شهریور ساعت  20 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان این فیلم درباره سون یات سن بنیانگذار چین جدید به هنگ‌کنگ است که تحت استعمار انگلستان است.
 
فیلم سینمایی "رودخانه سرخ" جمعه 26 شهریورساعت 11:30 ازشبکـه ســه سیما پخش می‌شــود. در این فیلم به کارگردانی میتو کاسووتیز، ژان رنو، ونسان کسل و نادیا فارس بازی می‌کنند. داستان درباره یکی از کارآگاهان پلیس است که برای بررسی قتلی به شهر دور افتاده‌ای می‌رود.
 
فیلم سینمایی "شاخه گلی برای عروس" به کارگردانی قدرت اله صلح میرزایی جمعه 26 شهریورساعت 14:30 ازشبکـه ســه پخش می‌شــود. در این فیلم جواد رضویان، حدیث فولادوند و مجید صالحی بازی می‌کنند و داستان درباره جوانی است که عاشق دختری می‌شود.
 
فیلم سینمایی "خاطرات جنایت" به کارگردانی جون هوبونگ جمعه  26 شهریورساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود.
داستان ازآنجا شروع می‌شود که دو کاراگاه ساده و کودن جنازه یک زن را در حومه شهری کوچک پیدا می‌کند. کانک هو سونگ، سانگ کونگ کیم و روها کیم دراین فیلم بازی کردند.

فیلم سینمایی "خبرسازان" به کارگردانی اندرز بنکه جمعه 26 شهریورساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم اندری مرزلیکین، یه وگنی تسیگانوو بازی کردند. این فیلم پلیس و سیستم امنیتی روسیه را به چالش می‌کشاند.
کد خبر 1151761

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha