۷ شهریور ۱۳۹۰، ۱۲:۱۸

مدیر مرکز کنترل ترافیک:

افزایش 100 درصدی تصادفات رانندگی در صبح امروز

افزایش 100 درصدی تصادفات رانندگی در صبح امروز

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران گفت: حجم زیاد بارش باران، همزمانی ساعت پیک ادارات و کسبه و بازار، لغزندگی معابر، احتیاط خودروها و حرکت آهسته تر آنها و تصادفات و سوانح رانندگی سبب شد که امروز ترافیک صبحگاهی تهران سنگین باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایون فتاحی با بیان اینکه  از ساعات اولیه صبح امروز تمامی نیروهای خدمات شهری و نمایندگان دستگاههای مسئول در مدیریت ترافیک در مرکز کنترل ترافیک حضور یافتند افزود: اقدامات لازم جهت رفع آبگرفتگی در برخی نقاط و رسیدگی به سوانح و تصادفات در کوتاهترین زمان ممکن را صورت گرفت.

وی با بیان اینکه حجم بارش باران امروز زیاد بود گفت: با توجه به طولانی بودن زمان بارش، در برخی از نقاط شهر حجم بارش بیش از ظرفیت کانالها بود که این مسئله سبب آبگرفتگی بعضی از معابر شد که خوشبختانه با حضور و آمادگی کامل نیروهای خدماتی مناطق مشکل نقاط آبگرفته به سرعت برطرف شد.

فتاحی تصریح کرد: در ماه رمضان با توجه به همزمان شدن پیک ترافیک صبحگاهی ادارات و بازار ترافیک سنگین بوده که امروز با بارش باران و لغزندگی معابر شاهد تشدید ترافیک بودیم.

مدیر مرکز کنترل ترافیک گفت: همچنین در اثر لغزندگی معابر و بارش باران شاهد افزایش ترافیک بودیم به گونه ای که تصادفات امروز 100 درصد نسبت به هفته قبل افزایش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: بزرگراههای شهید همت، شهید مدرس و شهید صدر امروز ترافیک سنگینی داشتند و همچنین در بزرگراه امام علی (ع) به دلیل افتادن یک کامیون در کانال آب ترافیک سنگینی ایجاد شد که خوشبختانه با اعزام سریع نیروهای امداد این کامیون از کانال خارج شد.

مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران تاکید کرد: در مواردی که سوانح رانندگی رخ داده بود، نیروهای امدادی سریعا خود را به محل رساندند تا ضمن رفع مشکل از تشدید ترافیک جلوگیری کنند و اکنون نیز ترافیک در خیابانها کاهش یافته است.

 

کد خبر 1395232

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha