۷ آذر ۱۳۹۰، ۱۲:۲۶

لحظه به لحظه باانتخابات مصر-4/

حسنی مبارک از تل آویو برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرد

حسنی مبارک از تل آویو برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرد

ثبت نام فردی با نام و مشخصات کامل و حتی محل زندگی دیکتاتور مخلوع مصر در پایگاه الکترونیکی کمیته عالی انتخابات مصر جهت رای دادن، جنجال بسیاری ایجاد کرده و به خبر داغ رسانه های این کشور تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری ژورنال مصر، بررسی اسناد موجود در پایگاه الکترونیکی کمیته عالی انتخابات مصر نشان می دهد فردی با مشخصات کامل "حسنی مبارک" از فلسطین اشغالی برای شرکت در انتخابات و دادن رای ثبت نام کرده است.

بر این اساس، این فرد که به نظر می رسد کارت شناسایی ملی دیکتاتور مخلوع و ریزترین اطلاعات مربوط به زندگی و محل اقامتش را در اختیار داشته به سایت کمیته عالی انتخابات وارد شده و برای رای دادن پروفایلی ایجاد کرده است.

این فرد ناشناس که در رژیم اسرائیل حضور دارد شماره 14 رقمی شناسایی مبارک و محل اقامتش در منطقه "مصر الجدید" را دقیقا به همراه داشته است.

ثبت نام حسنی مبارک برای رای دادن در انتخابات جنجال رسانه ای داغی را در مصر ایجاد کرده و برخی معتقدند فردی که از فلسطین اشغالی به جای مبارک ثبت نام کرده تمامی اطلاعات وی را در اختیار داشته و با این اقدام در نظر داشته پیامی معنی دار و خاص برای مردم مصر داشته باشد.

کد خبر 1471528

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha