روایت زن عراقی از جنایت هولناک تروریستها/ با فریاد الله اکبر کودکان را سر بریدند و شکم زن حامله را دریدند

یک زن عراقی جزئیات نجات یافتن خود از شب قتل عام خانواده و اهالی منطقه اش را که توسط تروریستها در شمال استان بابل رقم خورده، روایت کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه عراقی المدی پرس، "سهام" زن ساکن منطقه الکیلو در شمال استان بابل عراق اخیرا شاهد جنایت هولناک تروریستها بوده و خاطرات بسیار تلخ و دردناکی را از شب حمله گروههای مسلح و قتل عام مردم و زنان و کودکان بی گناه در دل دارد.

وی درباره شب حمله گروههای تروریستی که به القاعده وابسته هستند، می گوید: آنها در حالی که فریاد "الله اکبر" سر می دادند، سر کودکان و زنان را می بریدند و شکم یک زن حامله را از هم دریدند.

این زن عراقی که توانسته از قتل عام تروریستها با نجات دادن پنج نفر از نوه هایش بگریزد، در ادامه می گوید: در حال آماده کردن شام برای اعضای خانواده ام بوده ام که فریاد "الله اکبر" گروههای مسلح را شنیدم.

سهام در حالی که اشک از چشمانش جاری است، در ادامه می گوید: وقتی صدای فریادهای تروریستها و تیراندازی آنها نزدیکتر شد، فهمیدیم که خطری جدی همه ما را تهدید می کند، به همین علت من در کمد لباس به همراه پنج نوه ام پنهان شدم.

سپس تروریستها وارد خانه شدند و سر کودکان و زنان را بریدند و شکم عروس من را که حامله بود، از هم دریدند و خانه را ترک کردند.

سهام با اشاره به اینکه کارمند خدماتی وزارت نفت عراق است، افزود: هم اکنون برای تامین نیازهای پنج نوه خود که کسی جز من ندارند، درآمد کافی ندارم و تقاضا می کنم دولت در این زمینه مرا مساعدت نماید.

افراد مسلح چهارشنبه گذشته با حمله به منطقه الکیلو در جنوب بغداد ، وارد منزل دو برادر شدند و 22 نفر از اعضای خانواده آنها را قتل عام کرده و قبل از خروج از منطقه این خانه را منفجر کردند.

کد خبر 2153811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =