۵ آذر ۱۳۹۲، ۱۲:۰۶

جزییات بیمه تکمیلی بازنشستگان

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ با تشریح جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستکان تامین اجتماعی از نهایی شدن قرارداد بیمه تکمیلی با این شرکت خبر داد و گفت: بزودی 4 شعبه ویژه برای رسیدگی به درخواستهای بیمه تکمیلی بازنشستگان در تهران راه اندازی می شود و در سایر شهرها نیز در صورت نیاز شعب ایجاد خواهد شد.

مهر: افشین مقصودی با بیان این مطلب افزود: پس از گذشت حدود یک هفته از مذاکره مسئولان کانون بازنشستگی و مستمری بگیران تامین اجتماعی با آتیه سازان سرانجام شب گذشته قرارداد نهایی بیمه تکمیلی بازنشستگان به امضای اعضای هیات مدیره دو طرف رسید و بدین ترتیب یکسال این افراد می‌توانند از خدمات درمانی بیمه آتیه سازان بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه اسامی 1.5 میلیون بازنشسته تامین اجتماعی طی امروز به ما ارسال می شود، گفت: در آغاز کار ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما به طور حتم طی 20 روز آینده کار ارائه خدمات تکمیل درمان به بازنشستگان به روال عادی می افتدد و این افراد می توانند از مراکز درمانی طرف قرار داد و همچنین خدمات قید شده در قرار داد بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ تاکید کرد: در حال حاضر یک شعبه آتیه سازان حافظ در غرب تهران برای صدور معرفی نامه برای بازنشستگان در نظر گرفته شده و طی هفته آینده نیز شعبه دیگری راه اندازی خواهد شد بطوریکه در تهران 4 شعبه و در شهرهای دیگر مانند اسلام شهر، ری ، رباط کریم و ... نیز در صورت نیاز و تقاضا شعبات ویژه ای ایجاد می شود.

مقصودی با اشاره به اینکه در مرحله اول 1.5 میلیون فرد بازنشسته به همراه همسران خود تحت پوشش قرار می گیرند، گفت: براساس درخواست کانون،بازنشستگان می‌توانند تمامی اعضای خانواده خود را نیز بیمه کنند.

به گفته وی، با وجودیکه قرارداد ما شب گذشته امضا شده است اما ارائه خدمات از اول آذرماه است و مبلغی که به ازای هر نفر دریافت می‌شود، ماهیانه 20 هزار و 200 تومان است.

وی اظهار داشت: خدمات درخواستی کانون بازنشستگان مقداری با سال گذشته متفاوت است بطوریکه در قرارداد جدید سطح خدمات تخصصی تا 8 میلیون تومان و سطح خدمات عمومی 5 میلیون تومان است و همچنین هزینه آزمایشگاه نیز 25 هزار تومان درنظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گفت: عینک، ویزیت ، سمعک و ... جزء خدمات درخواستی کانون بازنشستگان نبوده است.

وی افزود: نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا بهترین خدمات را بیمه شدگان ارائه دهیم بطوریکه در بیمه جدید دیگر با مشکلات بیمه قبلی روبرو نباشند.مهر: 

کد خبر 2405314

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha