پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می شود

پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات توسط کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از برگزاری چهار دوره مداوم همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات در سالهای گذشته، پنجمین دوره این همایش، ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار می شود. در این راستا سازمان نظام صنفی رایانه ای از بهمن ماه سال گذشته، کمیته راهبردی و اجرایی این همایش را تشکیل داده است.

در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، مبحث «کنترل‏های داخلی و مدیریت ریسک» به عنوان محور اصلی درنظر گرفته شده است. همچنین موضوعاتی چون «اصول و مفاهیم کنترل‏های داخلی و مدیریت ریسک»، «پایش و ارزیابی ریسک فناوری اطلاعات»، «چالش‏ها و رهنمودهای ساختاری و فرآیندی در زمینه استقرار نظام کنترل‏های داخلی«، «معرفی چارچوب‌ها، به‏‌روش‏ها و استانداردهای مرتبط با کنترل‏های داخلی» و «نقش فناوری اطلاعات به عنوان یک توانمندساز در استقرار نظام کنترل داخلی» مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

در این همایش الگوهای بین‏ المللی و تجارب سایر کشورها در زمینه استقرار نظام کنترل‏های داخلی، چالش‌ها، الزامات و عوامل کلیدی موفقیت در استقرار نظام کنترل‏های داخلی و همچنین آسیب شناسی تجارب ناموفق استقرار این نظام ها مطرح می شود.

مخاطبان این سلسله همایش‌ها، اعضای هیات‌مدیره و مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان‌های دولتی، عمومی و خصوصی، متخصصان و دانشجویان حوزه فناوری اطلاعات و به ویژه مدیریت در حوزه فناوری اطلاعات هستند.

کد خبر 3730597

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =