پروتکل همکاری وزارت ورزش و فدراسیون وزنه‌برداری بررسی شد

شناسهٔ خبر: 3870848 -
مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار با رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص پروتکل همکاری به تفاهم رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، رامین طباطبایی مدیر کل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با حضور در فدراسیون وزنه برداری ضمن دیدار با علی مرادی به نگاه ویژه وزارت ورزش به مقوله استعدادیابی در وزنه برداری تاکید کرد.

این نشست که با حضور محمد نصیری مشاور عالی، داود باقری نایب رییس و غلامرضا سیاهپور دبیر فدراسیون وزنه برداری برگزار شد، طرفین با ارائه برنامه هایی در خصوص استعدادیابی و وضعیت موجود عقد پروتکل همکاری مشترک در بحث استعدادیابی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در خاتمه این نشست نیز نایب رییس و دبیر فدراسیون وزنه برداری ضمن ارائه گزارشی از تمامی فعالیت‌های علمی و تخصصی در بخش استعدادیابی، پیشنهاداتی را برای حمایت هرچه بیشتر وزارت ورزش از این مجموعه به طباطبایی ارائه دادند.

درنهایت مقرر شد بزودی پروتکل همکاری مشترکی میان فدراسیون وزنه برداری و دفتراداره کل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان به منظور پوشش هرچه بهتر فعالیت‌های استعدادیابی وزنه برداری منعقد شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 11 =