«پسر حریص» کشتی ایران همچنان بدنبال قهرمانی!

یک سایت روس به تمجید عملکرد حسن یزدانی در مسابقات کشتی آزاد جهان پرداخت و او را پسر حریص برای کسب پیروزی خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از کسب مدال طلای حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد جهان در فرانسه، یک سایت روس به تمجید از وی پرداخت.

در مطلب این سایت روس آمده است:«حسن یزدانی در سه سال گذشته توانسته صاحب مدال های جهانی شود و یکی از نکات حائز اهمیت این است که وی توانسته هر سال با تغییر وزن به مدال برسد.

کسب مدال نقره یزدانی در وزن ۷۰ کیلوگرم رقابت های جهانی در سال ۲۰۱۵ در آمریکا، و کسب مدال های طلای المپیک و جهان در دو وزن ۷۴ و ۸۶ کیلوگرم یک رکورد برای این کشتی گیر محسوب می شود.

همچنین یزدانی «پسری حریص» در کسب پیروزی است، او تمام حریفانش را از سر راه بر می دارد و هیچ شانسی برای آن ها باقی نمی گذارد.

یزدانی با وجود اینکه از تکنیک فنی بالایی برخوردار نیست و کشتی ساده ای را می گیرد اما چیزهایی دارد که رقبای او ندارند. حریفان یزدانی قدرت خستگی ناپذیری ندارند، یزدانی برای یک ثانیه نمی ایستد و به طور مداوم بر حریف فشار وارد می کند.

در رقابت های جهانی یزدانی تمامی حریفان خود را زودهنگام شکست داد و فقط مقابل والیف روس با ۴ امتیاز ، کشتی در ۶ دقیقه و در پایان وقت قانونی به اتمام رسید.

یزدانی یکی از بهترین نتایج مسابقات جهانی را از آن خود کرد. جایی که ۴۶ امتیاز از حریفان گرفت و تنها ۲ امتیاز از دست داد.»

کد خبر 4082661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =