فرمانده انتظامی شهرستان زنجان خبر داد:

دستگیری مدیر کانال تلگرامی نذری یاب در زنجان

شناسهٔ خبر: 4103416 -
زنجان-  فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به رصد وپایش فضای مجازی، از شناسایی و دستگیری مدیر متخلف کانال تلگرامی نذری یاب در زنجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سرهنگ مختار شیرمحمدی با اشاره به رصد وپایش فضای مجازی از شناسایی و دستگیری مدیر متخلف کانال تلگرامی نذری یاب در زنجان خبر داد و گفت : متهم انگیزه خود را از ایجاد اختلال و بی نظمی در ترافیک شهر ، هیئت و دسته های عزاداری و ایجاد مزاحمت و سر کار گذاشتن شهروندان اعلام کرده است .

وی اظهار کرد: متهم کانالی تحت عنوان اینجا زنجان است ایجاد و در ماه محرم سال جاری به بهانه اطلاع رسانی در خصوص پخش نذری به دروغ شهروندان را سر کار گذاشته و قصد داشته از این طریق ایجاد بی نظمی و مزاحمت کند .

 فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت:  متهم به نام " ع - ا " ساکن زنجان با اقدامات فنی پلیس فتا شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضا به محل اختفای وی اعزام و متهم را دستگیر کردند. 

شیرمحمدی  تاکید کرد: متهم پس از مواجهه شدن با قرائن و شواهد موجود در پرونده لب به اعتراف گشود و اظهار داشت  به عنوان مدیر کانال جهت اطلاع رسانی پخش نذری در سطح شهر به صورت غیر قانونی اقدام به اخذ شماره خط اعظای محل های که به هیچ عنوان محل پخش نذری نمی باشند را اطلاع رسانی می کرد. 

وی افزود: با توجه به اینکه بزهکار در شبکه مذکور اقدام به درج آگهی کذب و آگهی نذری قلیان در زنجان می کرد با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 10 =