تا پایان ماه جاری اجرا می شود:

بازگشائی راستگرد آرش شرقی به بزرگراه شهید مدرس شمال

شناسهٔ خبر: 4226226 -
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ از بازگشائی راستگرد آرش شرقی به بزرگراه شهید مدرس شمال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرهوشنگ گل محمدی معاون فنی و عمرانی با بیان اینکه عملیات تغییر مسیر شبکه برق رسانی خیابان راجیان تا پایان هفته به پایان می رسد و راستگرد آرش شرقی به مدرس شمال تا پایان ماه جاری بازگشائی خواهد شد تصریح کرد : این پروژه با توجه به ضرورت تامین شبکه دسترسی آسان و روان سازی ترافیک و همچنین تسهیل در تردد شرقی-غربی در معابر شمال شهر تهران انجام شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ ابراز داشت: همچنین مطالعات مربوط به ساماندهی و جمع آوری آبهای سطحی جهت رفع نقاط آبگیر در محدوده خیابان راجیان نیز به طور هم زمان صورت گرفته و به همراه عملیات تعریض این خیابان، اجرا خواهد شد.

گل محمدی اظهار داشت: عملیات اجرایی و اصلاح نهر سرپوشیده خیابان فرید افشار تا بزرگراه شهید مدرس نیز به پایان رسیده و با اتمام عملیات راستگرد آرش شرقی به مدرس شمال، این مسیر تا پایان ماه جاری، بازگشائی خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: عملیات رفع معارض تاسیساتی و تیرهای برق در حال انجام می باشد و کلیه شبکه برق رسانی به زیر زمین منتقل خواهد شد و تیرهای برق حاضر که منظر مناسبی ندارند جمع آوری می شوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ افزود: به منظور تسهیل در تردد ساکنین محلی هرگونه خاک و نخاله و مصالح ساختمانی و کنده کاری های مقطعی در کل مسیر پاکسازی و مرمت شده است.

مصطفی سلیمی شهردار منطقه ۳ نیز در این راستا از روند آماده سازی مسیر خروجی شرقی تونل آرش-اسفندیار در خیابان آرش شرقی بازدید کرد.

 شهردار منطقه از روند اجرایی چند پروژه فعال در سطح منطقه از جمله عملیات دوربرگردان مدرس آفریقا و مجموعه فرهنگی و مسجد الزهرا(س) نیز بازدید و تاکید کرد تا با برنامه ریزی منظم هر چه سریعتر پروژه های نیمه کاره به مرحله بهره برداری برسند.

وی افزود: طرح کلیه دسترسی های منتهی به شبکه معابر در محدوده تونل در مرحله تصویب نهایی می باشد و در حال حاضر آماده سازی خیابان های آرش شرقی، راجیان، نصیری برای انجام عملیات تعریض در حال انجام می باشد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 9 =