۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹

معاون آب و فاضلاب روستایی خوزستان خبر داد:

واگذاری بیش از ۳۴۰ مورد انشعاب آب به موکب داران

واگذاری بیش از ۳۴۰ مورد انشعاب آب به موکب داران

چذابه- معاون شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: بیش از ۳۴۰ مورد انشعاب آب به موکب داران واگذار شده است.

علیداد کیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: از بدو شروع کار موکب های جدید، بیش از ۱۵ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع کار شده است.

وی افزود: بیش از ۳۴۰ مورد انشعاب آب به موکب داران واگذار و تأمین آب پکیج سرویس های بهداشتی سیار انجام و با تأمین هزینه لوله ها نیز تعویض شد.

معاون آبفار خوزستان با اشاره به انجام تأمین آب بیش از ۵۰ چشمه حمام تصریح کرد: تأمین آب تانکری از طرح غدیر وارد مجموعه و شبکه می شود و در ابتدای پایانه ها نیز با همکاری مدیرکل امور شهری تانکرها آبگیری می شوند.

کیانی بیان کرد: تأمین آب از شهرستان شوش برای مصارف چای و مواد غذایی بر اساس استانداردهای بهداشتی و کلر مورد تأیید نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.

معاون آبفار خوزستان با اشاره به انجام آزمایش های میکروبی از آب، گفت: یک دستگاه کلرزن در نزدیکی مخازن نصب کردیم که بعد از تنظیم مطابق استانداردها آب را منتقل می کند.

کیانی با اشاره به استقرار گروه تعمیرات رفع حوادث احتمالی، بیان کرد: گروه های نامحسوس در سطح موکب ها حاضر و از نحوه توزیع آب بازرسی می کنند.

وی با اشاره به تأمین آب مواکب بین راهی ادامه داد: مخزن آب در اختیار شهرهایی که از ورودی خوزستان تا پایانه های مرزی موکب هایی را راه اندازی کرده اند، قرار داده شده است.

معاون آبفار خوزستان در پایان گفت: تانکرهای سیار نیز از استان های دیگر در حال ورود به خوزستان و استقرار در مرزها هستند.

کد خبر 4439607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha