کاغذ دیواری و پوستر دیواری ارزان قیمت

برای انتخاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری ارزان قیمت باید به نکاتی توجه کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کاغذ دیواری ارزان و پوستر دیواری ارزان و با قیمت مناسب در دکور آذین عرضه می‌شود. نکته مهم در تعیین قیمت کاغذ دیواری نوع و برند مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری و جنس مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری است. برندهای مطرح‌تر دارای قیمت بالاتری هستند.

نکته ای که در تعیین جنس برای چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری بایستی بدانید، آن است که نوع جنس در زیبایی و کیفیت نهایی کاغذ دیواری و پوستر دیواری بسیار موثر است. پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت و با قیمت مناسب است. نوع جنس های مدرن امروزی برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری دارای قابلیت شست و شو هستند که این امر باعث زیبایی و تازگی همواره کاغذ دیواری و پوستر دیواری شده است. قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر است.

اگر به دنبال استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری برای مدت محدود برای مکانی هستید، ما به شما استفاده از کاغذ دیواری ارزان و پوستر دیواری ارزان را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید با رجوع نزد یک واحد معتبر چاپ و فروش کاغذ دیواری از آنها کاغذ دیواری ارزان و پوستر دیواری ارزان را با کیفیت بالا بخواهید. کیفیت چاپی واحد چاپ کاغذ دیواری در زیبایی نهایی کاغذ دیواری بسیار موثر است.

کاغذ دیواری ارزان

بسته به برند انتخابی برای کاغذ دیواری، کاغذ دیواری می‌تواند ارزان برای مشتریان تمام شود. برندهای ایرانی و چینی کاغذ دیواری دارای قیمت پایین‌تری نسبت به برندهای دیگر هستند. البته از لحاظ کیفیت برندهای چینی و ایرانی کیفیت کمتری نسبت به برندهای دیگر خارجی دارند. به عنوان مثال کاغذ دیواری های خارجی قابلیت شست و شو را دارند، این درحالی است که کاغذ دیواری ایرانی و یا کاغذ دیواری چینی دارای قابیلت شستشو نیستند.

اگر برای محیط ها به صورت موقت خواهان استفاده از کاغذ دیواری هستید پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری ارزان است. ولی برای محیط هایی که به صورت دائمی استفاده می کنید پیشنهاد ما استفاده از برندهای مطرح تر می باشند زیرا این برند ها در عین زیبایی بالایی که دارند می توانند طول عمر بالاتر نیز داشته باشند.

پوستر دیواری ارزان

پوستر دیواری نسل جدید کاغذ دیواری است که در آن تصویر همانند پوستر در معرض دید مخاطبان قرار گرفته و تصویر و نمای کلی  از کنار هم قرار گرفتن قطعات به صورت پازل در کنار هم به‌دست می‌آید. پوستر دیواری ارزان و با قیمت مناسب را شما می‌توانید با مراجعه به واحد دکور آذین تهیه کنید. این واحد چاپی چاپ پوستر دیواری با کیفیت بالا و قیمت مناسب را انجام می‌دهد.

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت پوستر دیواری ابعاد چاپی پوستر است. برخی از طرح‌ها نیازمند استفاده از ابعاد بزرگ هستند، این درحالی است که برخی از طرح‌ها نیازمند استفاده از ابعاد کوچک‌تر هستند. طرح و برند مورد استفاده هم از عوامل دیگر برای تعیین قیمت نهایی پوستر دیواری است.

کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی با قیمت مناسب

یکی از کاغذ دیواری های مناسب و مطرح امروزی، کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی می باشند. این نوع کاغذ دیواری ها نیازمند چاپ خاص و استفاده از تکنولوژی خاص برای چاپ است. قیمت این نوع کاغذ دیواری و پوستر دیواری بنا به تجهیزات مدرن مورد استفاده بالاتر است. در نوع سه بعدی فضای طبیعی و آرامش بخش برای مخاطبان فراهم می شود و تکنولوژی چاپی به نحوی است که می توان حاشیه ها و قسمت های سیاه و سفید را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری فراهم نمود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاغذ دیواری و پوستر دیواری

عوامل متعددی بر قیمت کاغذ دیواری و پوستر دیواری تاثیرگذار می باشند. علاوه بر جنس کاغذ دیواری، نوع برند و طرح انتخابی بر قیمت نهایی کاغذ دیواری تاثیرگذار است. برندهای مطرح خارجی دارای قیمت بالاتری هستند. ابعاد مورد استفاده برای دیوارها هم یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی کاغذ دیواری و پوستر دیواری است.

طبیعتا برندهای کاغذ دیواری و پوستر دیواری ایرانی و خارجی دارای تفاوت قیمتی می باشند که تفاوت کیفیت نیز دارند. شما برای تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری و پوستر دیواری بر اساس برند سفارش داده شده و ابعاد سفارش داده شده قیمت نهایی را در می یابید. سفارش کاغذ دیواری به صورت رولی بوده و به صورت رولی هم قیمت نهایی کاغذ دیواری تخمین زده می شود.

خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری ارزان و با قیمت مناسب

کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری ها از روش های زیباسازی دکوراسیون با قیمت مناسب محسوب می شوند. در این روش های زیباسازی دکوراسیون طرح هایی قابل اجرا هستند که با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون قابل دستیابی نیستند. یکی از مزیت های کاغذ دیواری و پوستر دیواری آن است که قابلیت نصب و جداسازی آسان دارد. این مزیت باعث شده به راحتی بتوان طرح های مختلفی را در محیط های گوناگون اجرا کرد که این امر بر مقرون به صرفه شدن کاغذ دیواری و پوستر دیواری کمک فراوانی می کند.

برای خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری ارزان و با قیمت مناسب با رجوع به واحدهای معتبر چاپ  و فروش کاغذ دیواری بسته به سلایق خود و بسته به توانایی مالی خود اقدام به خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری نمایید. توجه کنید که سعی نمایید از برندهای مناسب و با کیفیت و با قیمت مناسب برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری استفاده کنید تا هم زیبایی فراهم شود و هم طول عمر بالایی را برای نصب در محیط  داشته باشد.

دقت داشته باشید سعی کنید از متریال با کیفیت برای چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری استفاده نمایید، تا هم زیبایی بالایی داشته باشد و هم کیفیت مناسب داشته باشد. کاغذ دیواری ها با روکش های محافظ نظیر وینیل می تواند انتخاب مناسبی برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری باشد. روکش‌های محافظ هم باعث زیبایی بیشتر می شود و هم مقاومت به رطوبت و عوامل محیطی نظیر نور را بهبود می بخشد. کاغذ دیواری ها با روکش مناسب قابلیت شست و شو دارند که این امر امتیاز مهمی محسوب می شود.

کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری در ایجاد محیطی شیک و شاد می تواند بسیار تاثیرگذار باشند. برای اماکن مختلف بسته به سلایق متفاوت می توانید اقدام به سفارش کاغذ دیواری و پوستر دیواری نمایید. تنوع طرح و برند امکان استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در مکان های مختلف فراهم آورده است.

مرکز فروش کاغذ دیواری و پوستر دیواری ارزان و با قیمت مناسب

دکور آذین یکی از معتبرترین مراکز چاپ و تهیه پوستر دیواری و کاغذ دیواری در تهران بوده کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت و با قیمت مناسب را عرضه می‌دارد. تنوع طرح های عرضه شده در دکور آذین انتخاب را از لحاظ قیمتی و متناسب با سلایق گوناگون آسان ساخته است.

دکور آذین از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تجهیزات چاپی بهره برده و با تکیه بر پرسنل مجرب و کار آزموده کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت را عرضه می‌دارد.

جهت خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری و تهیه انواع آن و انتخاب طرح مناسب شما می توانید به وب سایت دکور آذین مراجعه کنید و با شماره تماس های ذیل تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت مشورت کنید.

شماره های تماس:  02188520793 ، 02188524368 و 09191789332

آدرس وب سایت :www.decorAzin.ir

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4510451

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =