دل مردم به «پارس جم» خوش است/ نفتی‌ها پای خود را پس نکشند

بوشهر - تیم فوتبال پارس جنوبی جم این روزها وضعیت خوبی ندارد و با عدم حمایت مناسب نفتی‌ها، با مشکلاتی روبرو شده‌اند که زمینه نارضایتی بازیکنان این تیم را فراهم کرده است.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها - علی قیصری: تیم فوتبال پارس جنوبی تنها نماینده استان بوشهر در لیگ برتر فوتبال کشور است که امید مردم این استان به حضور و درخشش این تیم در مسابقات لیگ برتر است.

تعلق این تیم به منطقه ویژه پارس به عنوان یکی از شرکت‌های وزارت نفت، این انتظار را ایجاد کرده است که وزارت نفت حق این تیم و حق مردم استان بوشهر را بدهد تا پارس جنوبی جم بتواند حضوری موفق در لیگ برتر داشته باشد.

هرچند موانعی برای پرداخت مستقیم پول توسط وزارت نفت به تیم پارس جنوبی جم وجود دارد ولی می‌توان از ظرفیت صنایع مستقر در منطقه پارس جنوبی و شهرستان‌های کنگان، عسلویه و جم برای کمک به پارس جم استفاده کرد.

عدم حمایت نفتی‌ها از پارس جنوبی جم و کنارکشیدن از برنامه‌های حمایتی باعث شده است تا تیم پارس جنوبی جم با مشکلاتی جدی روبرو شود و این موضوع نارضایتی مجموعه باشگاه و خصوصا بازیکنان را فراهم کند.‌

بازیکنان و کادر فنی پارس جم با غیرت و مردانه پای این تیم ایستاده‌اند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بهترین نتایج کسب شود ولی بی‌شک عدم تامین نیازهای مالی در آینده مشکلات باشگاه و بازیکنان را بیشتر خواهد کرد.

پارس جم حمایت می‌شود

سرپرست تیم فوتبال پارس جم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان داشت: نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس و مدیرعامل منطقه ویژه پارس از باشگاه حمایت می‌کنند و مواردی که بعضی رسانه‌ها در فضای مجازی پخش می‌کنند که منطقه ویژه نمی‌خواهد تیم داری کند صحیح نیست.

رحیم خطیب افزود: به گفته نماینده جنوب استان بوشهر، هستند کسانی که دوست ندارند این تیم باشد ولی خط قرمز ما این تیم است و فقط دنبال اساسی کردن کار هستیم که هیچ وقت برای تیم مشکلی پیش نیاید.

وی افزود: این مهم با یک طرح خوب و مثبت که توسط مدیر عامل منطقه به مدیر نفت تهیه شده و روز سه‌شنبه جلسه‌ای در تهران در همین موضوع دارند حتما مجوز لازم را برای همیشه خواهیم گرفت و بازیکنان مطمئن باشند تا قبل عید حتما مبالغی پرداخت خواهد شد.

خطیب تاکید کرد: با انتقال صحبت‌های  نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس و مدیرعامل منطقه ویژه پارس به تیم و همچنین تلاش و حضور مدیر عامل باشگاه در تمرین فردا و صحبت لازم برای بازیکنان، تمرینات تیم با هماهنگی کادر فنی در تهرانسر از روز شنبه پیگیری خواهد شد. روزهای بهتر برای پارس جم انتظار داریم.

نفتی‌ها دیگر قصد تیم‌داری ندارند

رئیس کانون هوادران پارس جم بیان داشت: از منبعی موثق شنیده‌ام که مسئولان منطقه ویژه هدفشان تیم‌داری نیست و با نامه‌ای که به شرکت ملی نفت نوشته‌اند، قصد دارند حمایت‌های خود را از تیم پارس جم بردارند.

مسئولان منطقه ویژه هدفشان تیم‌داری نیست و با نامه‌ای که به شرکت ملی نفت نوشته‌اند، قصد دارند حمایت‌های خود را از تیم پارس جم بردارندسید علی موسوی تاکید کرد: شهرستان جم میزبان شایسته خانوارهای مجموعه نفت و گاز است و انتظار داریم که منطقه ویژه نیز از تیم محبوب پارس جم حمایت کند.

وی بیان داشت: پارس جم تنها دلخوشی مردم جنوب استان بوشهر است، در صورت عقب نشینی و عدم حمایت از تیم پارس جم از سوی منطقه ویژه، قطعا با واکنش شدید هواداران این تیم مواجه خواهد شد.

وی در پایان بار دیگر  تاکید کرد: از مسئولین استان به خصوص استاندار، نماینده مجلس، فرماندار، شورای اسلامی شهر جم می‌خواهیم که از تیم پارس جم حمایت کنند.

واگذاری پارس جم صحت ندارد

مدیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی از تلشا برای رفع مشکلات این تیم خبر داد و بیان داشت: واگذاری تیم فوتبال پارس جنوبی جم صحت ندارد

سید پیروز موسوی تاکید کرد: از تیم حمایت می کنیم و از بدو ورود به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه پارس تاکنون پنج میلیارد تومان به تیم تزریق شده است.

موسوی اظهار داشت: نماینده مجلس حامی و همراه تیم بوده و هستند و همه ما تلاش می‌کنیم مشکلات تیم به حداقل برسد.

مشکلات مالی پارس جم زیبنده نیست

حجت الاسلام محمد گنجی خطیب جمعه جم با اشاره به مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: تیم فوتبال پارس جنوبی جم نماینده استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر است و با این همه ذخایر ملی و شرکت‌های نفت و گاز و پتروشیمی در جنوب استان بوشهر زیبنده نیست این تیم مشکلات مالی داشته باشد.
 
وی ادامه داد: مردم و هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی در سراسر استان بوشهر نگران وضعیت تیم هستند و مسئولان سیاسی و ورزشی استان بوشهر به همراه نماینده مردم در مجلس باید برای حل مشکلات این تیم تلاش کنند. پارس جم نشاط‌آور و دل‌خوشی جوانان جنوب کشور است و باید از این تیم حمایت خوبی صورت گیرد.

مدیران نفتی سفره خود را از میزبانان جدا نکنند

  رئیس شورای شهر جم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر تاکید کرد: بقای تیم پارس جنوبی جم و حمایت از این تیم محبوب اولویت جدی ماست و از هیچ تلاشی برای ادامه حضور تیم پارس دریغ نخواهیم کرد.

قرار نیست مصائب نفت و گاز برای مردم باشد اما مدیران نفت و گاز و پتروشیمی سفره خود را از مردم و میزبانان جدا کنندعبدالحسین اکسیر خاطرنشان کرد: همه شرکت های مستقر در منطقه باید در شادی و نشاط مردم شهرستان سهیم باشند و هیچ بهانه ای برای بی توجهی به مسئولیت های اجتماعی پذیرفته نیست.

وی تصریح کرد: قرار نیست مصائب نفت و گاز برای مردم باشد اما مدیران نفت و گاز و پتروشیمی سفره خود را از مردم و میزبانان جدا کنند.

اکسیر بیان داشت: با وجود ده‌ها پتروشیمی و شرکت نفت و گاز در منطقه، نباید مردم نگران هزینه های تیم محبوب جنوب کشور باشند و همه مکلف هستیم در این راستا نهایت حمایت و همکاری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم دلخوشی جمع بزرگی از شهروندان است گفت: بی توجهی به خواست مردم تبعات جدی به همراه خواهد داشت.

رئیس شورای شهر جم تاکید کرد: برای رفع مشکلات مالی تیم مثل گذشته همراه مردم هستیم و دغدغه های مردم را به مسئولان استانی و کشوری اعلام کرده و خواهیم کرد.

قانون جلوی پرداخت مستقیم از وزارت نفت را گرفته است

به گفته بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی، هدف نفت از حمایت ورزش توجه به محیط پیرامونی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اش است. تا الان هم هر تصمیمی گرفته شده و ادامه پیدا خواهد کرد، تصمیمی است که به سود هواداران و منطقه باشد. این فضای همدلی هم باید ادامه داشته باشد تا روزهای خوب خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: قوانین و مقررات جاری باعث شده تا جلوی پرداختی مستقیم از سوی وزارت نفت به باشگاه گرفته شود و ما نتوانیم شرایطی که در لیگ یک داشتیم را ادامه دهیم. با همه این موارد اما تا الان تیم رو پا بوده و خواهشم هم این است که به حواشی توجه نکنید.

رضائیان در پایان افزود: آقای سید پیروز موسوی از بدو ورودش به منطقه ویژه پارس جنوبی از تیم فوتبال حمایت کرده و از محل اسپانسرها و شرکت‌های صنعتی منطقه توانسته ۳۵ درصد پول جور کند و به تیم بدهد. پشتیبانی مناسبی نیز از تیم می‌شود و ان‌شاءالله در آینده شرایط بهتر خواهد شد.

پارس جنوبی جم به عنوان نماینده استان‌های ساحلی جنوب کشور به عنوان یکی از دلخوشی‌های مردم این استان‌ها شناخته می‌شود که نیاز است مسئولان حمایت مناسبی را از این تیم داشته باشند.

کد خبر 4549438

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =