نشست هماهنگی مدرسان کارگاه‎های آموزشی المپیک توکیو برگزار شد

مدرسین کارگاه‌های آموزش سرپرستان، مربیان و ورزشکاران اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو طی نشستی با حضور سرپرست کاروان ایران، برنامه‌های خود برای برگزاری کلاسهای پیش رو را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کادر سرپرستی کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ در نظر دارد به منظور هماهنگی هر چه بیشتر تمام اعضای کاروان از سرپرست، مربی و ورزشکار گرفته تا کادر رسانه‌ای و پزشکی و.... کارگاه‌های آموزشی را برای اعضای کاروان برگزار نماید.

از این رو سرفصل‌های فنی، پزشکی، کنترل دوپینگ، فن آوری و اطلاعات، رسانه، فرهنگی، تشریفات و.. برای کارگاه‌ها در نظر گرفته شد و مدرسین هر کدام از بخش‌ها برنامه‌های خود برای این تصمیم سرپرست کاروان را اعلام کردند.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به المپیک ۲۰۲۰ توکیو در خصوص این تصمیم گفت: شکی نیست که ما هر چه سریع‌تر استارت فعالیت‌های هماهنگی را بزنیم در ایام برپایی بازی‌ها با مشکلات کمتری مواجه خواهیم شد. از همین رو در نظر داریم مرداد ماه سال جاری و در فاصله یکسال تا المپیک برنامه‌های آموزشی سرپرستان، مربیان و ورزشکاران را به عنوان فعالیت‌های جنبی کاروان در کنار فعالیت‌های آماده سازی خود فدراسیون آغاز کنیم.

وی ادامه داد: این فعالیت با همکاری آکادمی ملی المپیک، مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و واحدهای مختلف کمیته ملی المپیک پیگیری خواهد شد که از تمامی دست اندرکاران درخواست دارم با برنامه و انرژی تصمیمات و مصوبات را پیگیری نمایند.

رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک نیز ضمن مثبت خواندن این اقدام ارزشمند اظهار داشت: شکی نیست که برنامه ریزی به موقع و توجه ویژه به بحث آموزش مستمر نتایج مثبتی را در پی خواهد داشت. آکادمی ملی المپیک با تمام ظرفیت خود آماده برپایی این کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی است و بمنظور مطلوب‌تر برگزار شدن این کلاس‌ها فرم‌هایی را بین مدرسین توزیع کرده تا با هماهنگی خود دوستان نسبت به تهیه منابع و سرفصل‌ها اقدام کند.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی نیز با تاکید بر همکاری همه جانبه این مرکز اظهار داشت: از آنجایی که خودم به شخصه به عنوان ورزشکار، مربی و سرپرست در رویدادهای مختلف برون مرزی حضور داشته ام اعتقاد دارم که برپایی این کارگاه‌ها و کلاس‌ها تأثیر بسیار زیادی بر نظم و انضباط کاروان و بالطبع در نتیجه گیری تیم‌ها دارد. بنابراین مرکز نظارت در زمینه دعوت و حضور حداکثری فدراسیون‌ها و عواملشان فعالیت و پیگیری خواهد کرد.

در ادامه این نشست دکتر نوروزی و امیر خانی به عنوان مدرسین بحث کنترل دوپینگ، دکتر رازی و دکتر تقوی مدرسین بخش پزشکی، دکتر رحیمی و سلامی مدرسین بخش رویداد و تشریفات، دکتر شعبانی و عبدالهی مدرسین بخش فرهنگی و رسانه، دکتر دهخدا و اسلامیان مدرسین بخش فنی و دکتر واقف زاده و عبیری مدرسین بخش فن آوری و اطلاعات، برنامه‌ها و نقطه نظرات خود برای برپایی کارگاه‌ها را ارائه دادند.

کد خبر 4600154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =