سرقت از فرد نابینا توسط دو برادر در باغ خزانه

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن گفت: دو برادر که از فردی نابینا سرقت کرده بودند با اقدامات پلیسی کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا ملکوتی در تشریح این خبر بیان داشت: رسیدگی به این پرونده از روز هشتم ماه جاری و با گزارش سرقت از نوع قاپیدن از فردی نابینا در محدوده بهزیستی محله باغ خزانه آغاز شد.

وی ادامه داد: با حضور ماموران عملیات کلانتری در محل، تحقیقات اولیه در این رابطه کلید زده و مشخص شد فردی نابینا توسط دو مرد جوان که سوار بر موتورسیکلتی بوده اند گوشی و سبد کالایش به سرقت رفته است.

رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن در ادامه ابراز داشت: بازبینی دوربین های مداربسته و تحقیقات فنی و پلیسی دیگر در دستور کار قرار گرفت و ماموران با توجه به موضوعاتی تحقیقات خود را از افرادی که آن روز برای گرفتن سبد کالایشان در محل حضور یافته بودند آغاز کردند.

وی در ادامه بیان داشت: یکی ازاین افراد نابینا که آن روز برای دریافت سبد کالایش به محل مراجعه کرده بود مدعی شد به همراه دو نفر از اقوام نزدیکش در محل حضور یافته و قرار بود این افراد در انتقال سبد کالایش به منزل او را کمک کنند اما در محل چنین سرقتی را مرتکب می شوند.

سرهنگ ملکوتی ادامه داد: نسبت به بازداشت هر دو متهم با هماهنگی قضائی صورت گرفته انجام شد و ابتدا مردی ۳۶ ساله در این رابطه بازداشت شد که مدعی بود به همراه برادرش برای کمک به فرد مذکور در محل حضور یافته بود.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به این موضوعات، سریعاً نسبت به بازداشت برادر ۲۷ ساله این متهم که آن روز در سرقت با وی مشارکت داشته است اقدام شد و این فرد نیز با انتقال به کلانتری به جرم خود اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، هر دو متهم سابقه مصرف موادمخدر داشته اند و در ادامه با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند.

کد خبر 4632362

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =