آقای هاشمی از حقوق شورای شهر تهران دفاع کنید

سید حسن رسولی گفت: شورای اسلامی شهر تهران مکررا مورد هجمه و اتهام کم توجهی به جایگاه رفیع شهدای گرانقدر قرار گرفت، با توجه به گزارش ارائه شده از حقوق شورای شهر دفاع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن رسولی پس از ارائه گزارش علی اعطا از کمیته حقیقت یاب حذف کلمه شهدا، اظهار کرد: مطابق بند ۵ ماده ۲ دستورالعمل شرح و وظایف هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهر؛ هیات رئیسه شورای شهر وظیفه دارد از حقوق و اعتبار شورای شهر دفاع کند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده توسط آقای علی اعطا کمتر از دو دهم درصد آنچه که به آن استناد شده، تحت تاثیر عامل انسانی است که از تعمدی و تصادفی بودن نیز خبری وجود ندارد.

خزانه دار شورای شهر تهران تصریح کرد: استحضار دارید که در گستره ملی حقوق شورای اسلامی شهر تهران در تریبون های رسمی و صدا و سیما مکررا مورد هجمه و حمله قرار گرفت. استدعا دارم در عمل به این وظیفه قانونی، گزارش تهیه شده را به تمامی مراجع اطلاع رسانی، ائمه محترم جمعه و سایر تریبون هایی که به ناحق شورای پنجم را مورد اتهام کم توجهی به جایگاه رفیع شهدای گرانقدر قراردادند، اطلاع رسانی و روشنگری کنید و از حقوق شورای شهر دفاع کنید.

همچنین محسن هاشمی درباره گزارش ارائه شده توسط علی اعطا گفت: این گزارش با طمأنینه و دقت کامل تهیه شده است و خواهش دارم که این گزارش با دقت کامل در تمامی رسانه ها منتشر شود.

وی ادامه داد: در سفری که اخیرا به مشهد داشتم، بسیاری از زوار درباره موضوع این کمیته از من سؤال می پرسیدند که واقعیت امر چیست و از آنجا که امکان توضیح به آنها به وضوح وجود نداشت، خواهش می کنم رسانه ها به صورت کامل این موضوع را اطلاع رسانی کنند، زیرا احساسات پاک شهروندان تهرانی و اقصی نقاط کشور نسبت به این موضوع جریحه دار شده است. این موضوع مسئله صِرف برای شهر تهران نبود و در حال حاضر کشوری شده است.

هاشمی در پایان از اعضای شورا خواهش کرد که گزارش تهیه شده را بخوانند و در جلسه آینده نظرات خود را ارائه دهند.

کد خبر 4785547

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =