ارائه تسهیلات اشتغال به جوانان خراسان جنوبی بدون محدودیت

بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از ارائه تسهیلات بدون سقف ریالی به جوانان استان توسط اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خسروی اسفزار صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران به دیدار روز گذشته خود با معاون وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و بیان داشت: در این دیدار مطالب و درخواست‌های متعدد مردم حوزه انتخابیه مطرح شد.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار و تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان، قبلاً ۴ میلیارد تومان بوده است، بیان کرد: در این دیدار مصوب شد این تسهیلات بدون سقف ریالی، حسب مقررات، توسط اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص استخر سرپوشیده شهرستان خوسف هم قول تأمین اعتبار ۲ میلیارد تومانی داده شد تا این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان تا سال آینده به بهره برداری برسد.

در خصوص تأمین کف پوش سالن ورزشی شمال شهر بیرجند هم، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در این خصوص هم قول داد تا در اولین مرحله تأمین منابع، اعتبار مورد نیاز این سالن را اختصاص دهند.

وعده اتمام برای پروژه‌های ورزشی بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی

وی بیان کرد: در خصوص استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند هم قرار شد اگر هیئت‌های ورزشی مانند هیئت فوتبال و دومیدانی در ورزشگاه مستقر شوند، اعتبارات خوبی هم در خصوص کمک و پشتیبانی به این هیئت‌ها و همچنین هزینه نگهداری استادیوم اختصاص یابد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مصوبه دیگری که در این دیدار حاصل شد؛ وعده اتمام پروژه‌های این حوزه انتخابیه که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بود.

وی عنوان کرد: در این خصوص خانم فرامرزیان معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان قول داد تا سال آینده این پروژه‌ها را تعیین تکلیف کند و اعتبار مورد نیاز آن را اختصاص دهد.

خسروی اسفزار همچنین از وعده تأمین اعتبار برای خانه جوان استان که ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خبر داد.

وی یادآور شد: معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار بر ساخت هتل ورزش استان تاکید داشت.

وی در این خصوص قول داد که اگر این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان و خیران و سرمایه گذاران کلنگ زنی شود، وزارتخانه هم برای ساخت آن اعتباراتی اختصاص خواهد داد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲ نفر از افرادی که در این اداره مشغول به کار بودند، با مشکل مواجه شده بودند که خوشبختانه اکنون این مشکل حل شده و قرارداد کار این افراد تا تیرماه سال آینده تمدید شده است.

کد خبر 5073464

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =