تکیه بر توان داخلی بهترین راه عبور از مشکلات است

ساری- مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در مازندران با اشاره به ضرورت تغییر در مدیریت اجرایی کشور برای رفع مشکلات، تکیه بر ظرفیت های داخلی را بهترین راه عبور از تنگناها برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمود نبویان در نشست فعالان حوزه حمل و نقل استان با بیان اینکه امروز مردم ما با مشکلات معیشتی بسیاری مواجه هستند، افزود: راه حل رفع این مشکل تغییر در مدیریت اجرایی کشوراست.

حجت الاسلام نبویان با اشاره به اینکه بیش از ۹۵ درصد ارتباطات مردم با قوه مجریه کشور است، خاطرنشان کرد: اگر قوه مجریه در میدان کار باشد به طور حتم مشکلات و گرفتاری‌های مردم رفع خواهد شد.

مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران با بیان اینکه تحریم‌ها عامل همه مشکلات امروز کشور نیست، تصریح کرد: ایران اسلامی دارای امکانات و ظرفیت‌های عظیمی است که می‌توان با بهره گیری از آنها، تحریم‌ها را بی اثر کرد.

وی با اشاره به اینکه کشورمان منابع کشاورزی مناسبی است، خاطرنشان کرد: باید برای رفع نیازها و مشکلات امروز مردم، از ظرفیت و پتانسیل داخلی استفاده کنیم.

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه دشمنان ملت ایران نمی‌خواهند این کشور قوی شود و پیشرفت کند، ادامه داد: به همین دلیل همه تلاش‌ها و توطئه‌های دشمنان جلوگیری از پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است.

مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران با تأکید براین که ظرفیت‌های داخلی کشور بهترین راه عبور از مشکلات اقتصادی است، تصریح کرد: باید برای خنثی سازی توطئه دشمنان علیه ایران اسلامی، بر توان داخلی ایستادگی کنیم و با بهره گیری از تکنولوژی داخلی کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواهند کشورمان از لحاظ نظامی قوی باشد، چون در حال رقابت با آنها هستیم، بیان داشت: با تکیه بر توان و ظرفیت جوانان ایرانی، امروز موشک برد بلند نقطه زن می‌سازیم.

حجت الاسلام نبویان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه حمل و نقل جز بخش‌های پایه‌ای و توسعه‌ای کشور است، تصریح کرد: متأسفانه امروز در بحث حمل و نقل محصولات کشاورزی با مشکلاتی مواجه هستیم که باید رفع شود.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور به حالت دستوری و بخشنامه‌ای حل نخواهد شد، خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات امروز نیازمند کسی هستیم که مرد میدان باشد.

مسئول هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران در ادامه سخنان خود به ظرفیت بالای مازندران در حوزه کشاورزی اشاره کرد و گفت: تولید یک میلیون تن برنج و همچنین دو میلیون و ۷۰۰ هزار تن مرکبات نشان دهنده ظرفیت بالای کشاورزی این استان است.

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه متأسفانه امروز تنها از ۳۰ درصد ظرفیت بنادر مازندران استفاده می‌شود، خاطرنشان کرد: باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که از این ظرفیت بالا در جهت توسعه و پیشرفت مازندران بهره گرفته شود.

وی، حوزه اجرایی را منشأ فساد در کشور دانست و افزود: مردم ما در همه عرصه‌ها پیشگام و پرچم دار بودند اما مسؤولان نسبت به مردم در این خصوص نمره کمتری دارند.

کد خبر 5234632

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =